• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-08-19


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėYAMAHA muzikos mokykla Utenoje
2011-11-06, 8:23:50
GABRIELĖ


Utenoje yra daugybė grupių, būrelių bei kitų užsiėmimų, tačiau iš visų veiklų norėčiau išskirti YAMAHA muzijos mokyklą. Utenoje YAMAHA filialą galima rasti Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje. Ši mokykla programas siūlo įvairaus amžiaus žmonės pradedant nuo kūdikių sulaukusių 4 mėn iki suaugusiųjų... Taip pat šioje mokykloje platus instrumentų pasirinkimas.

Kiekvienas YAMAHA  mokinys drąsiai eina į pamokas, nes ten juos  pasitinka šilti mokytojų veidai  bei jauki aplinka...Kadangi čia nerašomi pažymiai , tai galima sakyti groji savo malonumui, padedamas kvalifikuotų mokytojų.. Tai tarsi būdas ramiai ir jaukiai praleisti vieną savaitės vakarą kartu su gera muzika. Tai išties svarbu muziką mėgstančiam žmogui, kuris nori geriau ją pažinti, pats prisiliesti prie jos atlikimo. Šią muzikos mokyklą galima vadinti netradicine vien dėl to, kad pamokų metu mokomi labai garsūs bei įdomūs kūriniai, kurie tik dar labiau sudomina, skatina domėtis muzika.
Kiekvienais metais ši mokykla turi labai gražių koncertų, kurių metu sukuria labai šventišką nuotaiką, kadangi į salę renkasi tik atlikėjų atrimieji, todėl publika labai vieninga ir palaikanti. Ypač ypatingi Šv. Kalėdų koncertai, kada skamba vien tik šventinė muzika, kiekvienas atlikėjas nulipęs nuo scenos gauna po jaukią dovanėlę.

Negaliu nepaminėti pačių mažiausiųjų YAMAHA mokynukų, kurie sulaukę vos kelių metukų, jau turi galimybę užlipti ant scenos. Ši mokykla galima sakyt jungia šeimą, nes kartu su vaikučiais į sceną lipa ir vaikų tėveliai. YAMAHA jungia ne tik muzikinį lavinimą, bet ir bendravimą.. Ši mokykla yra pati tinkamiausia, mano nuomone, mažiems vaikams, jose vykdoma veikla lavina  visapusį vaiko vystimąsi, savęs bei muzikos pažinimą, ugdo klausą bei kūribingumą. Labai smagu žiūrėti kaip keičiasi ir kaip stiprėja vaikų gebėjimai, požiūris į muziką, bei mokėjimas patiems ją atlikti...

Baigiant norėčiau pasakyti, kad rekomenduoju šią mokyklą visimems Uteniškiams, nesvarbu kokio amžiaus jūs būtumėte. Muzika o ne amžius jungia visą YAMAHA bendruomenę.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
YAMAHA muzikos mokykla Utenoje

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 406

Įvertink!

Komentarai [ 1 ]
2011-11-07, 10:23:47
Augusta rašo:
Manau, jog yra žymiai geresnių vietų mokytis muzikos, negu YAMAHOS muzikos mokykloje.

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos