• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-12-09


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėAr mes finansiškai išprusę?
2011-11-24, 10:58:07
Paulius Žukauskas


Pinigai - tai kone visiems aktualus dalykas šiais laikais. Dažnai savęs klausiame, ką darytume, jei būtume turtingi? Gal galėtume atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu, o gal tektu gerokai paplušėti, kad esamo turto neprarastume?

Visų pirma, turėti daug pinigų yra toks pat rūpestis, kaip ir  turėti jų nepakankamai. Daugelis mano, kad kai užsidirbs pinigų, visi finansiniai sunkumai baigsis. Jie nesupranta, jog pinigų trūkumas yra ta pati problema, kaip ir jų perteklius. Tai pabrėžiama ir Roberto. T. Kijosakio knygoje „Investavimo vadovas“. Šioje knygoje teigiama, kad viena iš priežasčių, dėl kurių daugelis naujų turtuolių bankrutuoja yra ta, jog jie pagal senus įpročius tvarkosi su naujais piniginiais rūpesčiais. Dar viena priežastis ta, kad žmones užaugę, gyvenę be pinigų, neįsivaizduoja, kaip tinkamai valdyti didesnius turtus. Pinigai turi galią paversti tave ir turtuoliu, ir vargšu. Tai, jog ir su turtais yra problemų, suvokia tik saujelė pasaulio žmonių
Visų antra, pinigus derėtų investuoti. Tai suprasti lengva paskaičius Donald. J. Trump knygą „Mąstyk kaip milijardierius“. Donald. J. Trump – vienas iš turtingiausių žmonių pasaulyje. Taigi, jis turėtų išmanyti apie verslą ir investavimą. Knygoje rašoma, jog pinigų laikymas „po čiužiniu“- niekuo nepateisinamas, kam aš visapusiškai pritariu. Laikyti pinigus neliečiamus banko sąskaitoje, tai tikrų tikriausias jų švaistimas. Pinigai irgi „dirba“. Apie juos galima galvoti kaip apie savo darbuotojus, o juk nesinori jiems leisti dykinėti.
Taigi, mano manymu, finansinis išprusimas vienareikšmiškai reikalingas kiekvienam, tačiau kai kuriems nėra galimybių daugiau  laiko skirti studijoms, kurios remiamos specialiąja literatūra. Todėl aš manau, jog naudinga būtų skaityti populiariąją literatūrą, kurioje aiškiai ir paprastai būtų perteikta ilgalaikė praktinė patirtis.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Ar mes finansiškai išprusę?

Įvertinimas
Įvertinimas:
3.1
Jau įvertino: 747

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos