• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


SEKMADIENIS
2019-12-08


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėHogvartsas LT
2011-04-30, 19:01:49
"Utenos jaunimas" redakcija


Kiek trikdantis šios temos pavadinimas, ar ne? Na, gal ne visiems. Juk šiuolaikinis jaunimas toks nenuspėjamas ir kupinas įvairiausių istorijų… Meilės, dramos, neapykantos, peozijos, neatskleistų paslapčių ar tiesiog tinginiavimo. Tokias istorijas reikia įamžinti.

Leiskite prisistatyti. Aš – Dorota Grandz, Karma Lutecis bei Eos Wadjet. Esu jos trys viename ir jos visos savotiškai žavios, kad ir be galo skirtingos. Gyvenu Hogvartse jau tris ar keturis metus… Žinai, kad jo ribos bei sienos mačiusios ir šilto ir šalto. Šiuo metu reikalai nėra ypač geri – mes (forumas) merdime. Tad nusprendžiau parašyti Jums, mielieji, nes gal jūs norėsite su manim arba mumis sukurti kvapą gniaužiančią istoriją ir suskaldyti realybės bei fantazijos rėmus.

Onikso ašaromis verkia mūsų chimeros, portretai gedulingai tyli. Metas pažadinti kanarėles ir įžiebti baltas žvakes. Kviečiame, kviečiame… Gros muzika ir jums, per dieną vakarą kol laumės nustos dainuoti savo spigias dainas. Neabejotinai jūs girdėjote apie Harį Poterį, bet jo pas mus nėra. Mes tiesiog tęsiame tai, kad pradėta. Vieni skraido, kiti bičiuliaujasi su milžinais bei medžių dvasiom, dar treti rezga planus kaip išsikeps žmogienos pyragą.

Visa tai ir sudaro mūsų sukurtą pasaulėlį, į kurį priimsime kiekvieną norintį būti jo dalimi. Tegul katės kniaukia, šluotos virpa ir elfai dainuoja… O gal jums patinka tamsioji pusė? Kalbančios gyvatės ir šnypščiantys šikšnosparniai? Jums rinktis, viskas įmanoma, tik logikos ribose.

Leiskite jums dar papasakoti apie Mus pačius. Esame viena šeima, kad ir iš skirtingų sluoksnių bei padermių. Visi užimame tam tikrą vietą piramidėje. Vieni aukščiau, kiti žemiau, bet nė kiek dėl to negujami. Mes bendraujam, mes netgi susirašinėjame laiškais (kurių, deja, pelėdos šiame pasaulyje nenešioja), netgi susitinkame ir pašvenčiame kokiame nors kabake (ir niekas nė neįtaria, jog gyvename šitokį gyvenimą). Griebki savo mantą ir eikš pas mus, atverk kelią Visiems keliams.

Su meile ir neapykanta, D.G., K.L., E.W.

www.hogvartsas.lt/forumas

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Hogvartsas LT
Muay Thai
Europos muzikos apdovanojimai (EMA) 2010

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 781

Įvertink!

Komentarai [ 4 ]
2013-01-21, 7:26:30
QDQjfbYzYwpJhKDenR rašo:
USG251 , [url=http://ikgakfdbfige.com/]ikgakfdbfige[/url], [link=http://dhumkzbbdnul.com/]dhumkzbbdnul[/link], http://eeoibkkkpgea.com/
2013-01-19, 12:52:14
hUqzOkBQxNXLcjU rašo:
adNvM1 <a href="http://lbarbtmgznll.com/">lbarbtmgznll</a>
2013-01-19, 4:18:19
ywAwTBJIwgy rašo:
Xv40nr , [url=http://omdfiqxidxwt.com/]omdfiqxidxwt[/url], [link=http://tsauttwrpyou.com/]tsauttwrpyou[/link], http://rtxtlcgpfnsa.com/
2013-01-18, 3:16:30
qXNvHlXZZvGTt rašo:
Nu ja arī praktiskā līmenī noktis atbalsts, tikai tad tas būs advancēti. Teorija bez prakses ir pārāk plika. Smuki var katrs parunāt. Ticēšu tikai tad, ja veicinās ar konkursiem, balvām un materiālo atbalstu bibliotēku blogu veidošanā, tāpat kā to dara citās valstīs lielās valsts bibliotēkas. Pie mums iesaka, ka tas labi, un gaida, ka visi tā metīsies to īstenot. Taču cilvēku daba ir piesardzīga, tā vairumā gadījumu rēķina- kāpēc man to vajag, kāpēc veltīt savu brīvo laiku jaunu klapatu dēļ, kas nenesīs nekādu redzamu labumu. Tāpēc kamēr tas būs tikai entuziasma līmenī, nevis kā atalgota profesionāla rīcība,nekas daudz vairāk nav gaidāms.

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos