Draugai

Sportas"Juventus LKSK" pergales skina ir naujoje arenoje
2009-02-21, 22:02:41
Egidijus Jurgelionis

Vasario 21 dieną naujojoje Utenos sporto ir pramogų arenoje vykusiose rungtynėse pirmąją vietą NKL (Nacionalinė Krepšinio Lyga) reguliariajame sezone užsitikrinusi Utenos "Juventus LKSK" ekipa nepasigailėjo Kauno "LKKA - Atleto" krepšininkų. Pirmąsias NKL rungytnes naujoje arenoje žaidę uteniškiai svečius palaužė rezultatu 90:64 (22:19; 16:19; 30:12; 22:14).

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos Kauno "LKKA - Atleto" krepšininkai spurtavo ir laimėję atkarpą 7:0 išsiveržė į priekį 11:17. Uteniškiai, palaikomi sirgalių ir Adolfo Šapokos gimnazijos pučiamųjų orkestro, sugebėjo atsitiesti ir laimėję atkarpą rezultatu 11:2, po pirmo kėlinio įgijo trijų taškų persvarą - 22:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu. Jie laimėjo atkarpą rezultatu 12:4 ir penkiais taškais išsiveržė į priekį 26:31. Pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus – "Juventus LKSK" krepšininkai atsitiesė. Tiesa, nepavyko įsiveržti į priekį ir į rūbinę uteniškiai išėjo turėdami dviejų taškų deficitą – 36:38.

Trečiąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai ir pelnę 12 "sausų" taškų įsiveržė į priekį rezultatu 48:38. Svečiai po minutinės pertraukėlės dar bandė vytis, tačiau daugiausia Eimučio Petravičiaus ir Gintauto Matulio pastangomis šeimininkai atsilaikė ir dar padidino persvarą iki aštuoniolikos taškų – 68:50.

Utenos "Juventus LKSK" krepšininkai tempo nesumažino ir ketvirtajame kėlinyje. Kėlinio pradžią laimėję 16:6, uteniškiai nepaliko jokių vilčių svečiams ir po finalinės rungtynių sirenos šventė pergalę rezultatu 90:64.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Eimutis Petravičius, 15 - Raimondas Ambrulaitis, 14 - Mindaugas Kalvelis, 12 - Audrius Mineikis, 11 - Gintautas Matulis, 10 - Marius Kugauda.