Draugai

SportasGeriausi šalies krepšininkai pareigūnų tarpe – uteniškiai
2013-05-07, 20:34:14
Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Utenos kūno kultūros ir sporto centre gegužės 2–3 dienomis vyko jubiliejinis – dvidešimtasis policijos krepšinio turnyras Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas.

Šiose varžybose žaidė keturios stipriausios komandos (iš šešiolikos), savo pogrupių nugalėtojos: Alytaus bei Utenos apskričių vyriausieji policijos komisariatai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Pagėgių rinktinė ir Klaipėdos apskrities Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasUtenos apskrities policijos krepšininkai tapo pasienio krepšinio lygos čempionais
2013-05-01, 12:47:56

Balandžio 26–27 dienomis Latvijoje vyko Latvijos–Lietuvos–Rusijos–Baltarusijos pasienio krepšinio lygos 2012–2013 metų finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Rezeknės „Mikrolines“ (Latvija), Velikije luki (Rusija) ir Visagino savivaldybės krepšinio komandos. Pirmąją dieną, pusfinalio varžybose susitikę Utenos apskrities policijos krepšininkai su Rezeknės „Mikrolines“, po atkaklios kovos (rezultatu 77:63), žengė didžiojo finalo link, kur balandžio 27-ąją dėl pirmosios vietos krepšinio aikštelėje kovojo su visaginiečiais, pusfinalio varžybose paskutinėmis minutėmis vos vieno taško skirtumu įveikusiais krepšininkus iš Rusijos (likus 7 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, rusai pirmavo net 22 taškų skirtumu, tačiau Visagino krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę 89:88).

SportasAŠGKL medaliai išdalinti
2013-04-17, 18:16:10
Rūta Pakalnytė

Balandžio 12 dieną Utenos Adolfo Šapokos krepšinio lygoje buvo padėtas paskutinis taškas – išsiaiškinti sezono čempionai. Jais tapo be pralaimėjimų rungtyniavusi pirmokų komanda „Liolioliomai“. Antrąją vietą užėmė „Teisingumo būrys“, trečiąją – „Stypinaskastasstipinas“ komanda.

SportasAdolfo Šapokos krepšinio lygos apžvalga
2013-04-05, 18:07:43

Adolfo Šapokos krepšinio lygoje jau aiškios keturios komandos, kurios rungsis dėl aukščiausių
pozicijų 2012-2013 metų sezone. Po atkrintamųjų rungtynių paaiškėjo mažųjų pusfinalių komandų
poros:

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

SportasAdolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje prasidėjo atkrintamosios varžybos
2013-03-03, 11:56:22

Adolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje (toliau AŠGKL) prasidėjo atkrintamosios kovos. Pasibaigus reguliariajam sezonui pagal užimtas vietas grupėse paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros:

Živilė Židonytė

„Krepšinį žaisti lengva, bet žaisti gerai – sunku“. Su šiuo teiginiu sutiktų kiekvienas, bandęsžaisti krepšinį. Tikriausiai visi uteniškiai bei krepšinio aistruoliai puikiai pažįsta Žygimantą Šeštoką, Žydrūną Urboną ar Gediminą Maceiną ir gerai žino, jog norint laimėti rungtynes, į žaidimą privalo įsilieti visi komandos nariai ir netgi salėje susirinkę žiūrovai. Ar kada susimąstėte, kas vyksta tribūnose tuomet, kai kova aikštelėje pasiekia aukščiausią įtampos tašką? Juk ten girdisi ištikimųjų Utenos krepšinio komandos sirgalių, „Raudonųjų velnių“, skanduotės, o per minutės pertraukėles į varžybų aikštę išbėga žaviosios „ARGO“ šokėjos. Visa tai sudaro didelę dalį sėkmės Utenos „Juventus“ krepšinio komandai įtemptai kovojant su varžovais.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasJaunieji Utenos futbolininkai pakilo į neregėtas aukštumas
2010-04-10, 21:12:09
"Utenos jaunimo" redakcija

Krepšiniu ir dviračių sportu pastaruoju metu gyvenanti Utena gali didžiuotis ir jaunaisiais savo futbolininkais. Rėmėjų paramos beveik nesulaukiantys 1998 metų gimimo uteniškiai prestižiniame "Ateitis Cup – 2010" turnyre aplenkė trylika komandų ir užėmė aukštą trečiąją poziciją.

Krito ir garsūs vardai

Nulinėmis lygiosiomis su Minsko FŠ-5 (Baltarusija) ekipa turnyrą pradėję Utenos KKSC futbolininkai D grupėje 3:0 sutriuškino Rygos G.Šitiko akademiją (Latvija) bei 4:0 nepasigailėjo Naujosios Vilnios "Granito" futbolininkų.

Ketvirtfinalyje Arūno Rastenio auklėtiniai 1:0 privertė pasiduoti gilias futbolo tradicijas turinčią Maskvos "Trudovye rezervy" (Rusija) komandą, o pusfinalyje tik po 11 metrų baudinių serijos 2:3 nusileido FŠ-5 futbolininkams.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus" pirmame etape su grandais nežais
2010-04-03, 21:22:56
Egidijus Jurgelionis

Vakar paskutinėse LKL reguliariojo sezono rungtynėse Utenos "Juventus" rezultatu 76:71 (13:25; 16:11; 23:14; 24:21) nugalėjo Prienų "Rūdupio" krepšininkus ir su 13 pergalių užsitikrino ketvirtąją vietą, išvengdami susitikimo su LKL grandais jau pirmąjame atkritamųjų varžybų ture.

Sunkiai rungtynes pradėję uteniškiai pirmajį kėlinį pralaimėjo 12 taškų skirtumu ir iki trečiojo kėlinio vidurio buvo priversti vytis varžovus. Nelengviau sekėsi ir prisivijus – kova vyko taškas į tašką, tik keletą kartų buvo pavykę įsiveržti į priekį 4 ir 6 taškų skirtumu. Tačiau, daugiausia Virgilijaus Praškevičiaus pastangomis, Utenos krepšininkai sugebėjo išlaikyti minimalų pranašumą ir išplėšti svarbią pergalę.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

SportasOlimpinis ugdymas A. Šapokos gimnazijoje
2009-10-22, 19:54:15
Eglė Daugsevičiūtė

Jeigu esate šapokietis, turbūt atkreipėte (ar bent turėjote) dėmesį, kad jau keletą metų Šapokos gimnazijoje labai intensyviai vyksta sportinė veikla, įvairiausiai renginiai, susiję su sportu, eksponuojamos parodos. Visa tai - ne šiaip sau. Tai dėl kilnaus tikslo, na, tiksliau sakant, projekto tikslo. Utenos Adolfo Šapokos gimnazija dalyvauja projekte "Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose 2008 – 2010 m".

Olimpinis ugdymas šalies mokyklose pradėtas įgyvendinti jau nuo 2006 m. Tačiau Šapokos gimnazija, nespėjusi įsitraukti į šį projektą, dalyvauja tęstinio projekto veikloje, kuris yra skirtas 3 metams (nuo 2008 iki 2010 m.). Tam, kad ši veikla būtų įgyvendinta, laikytųsi bendrų nuostatų ir numatytos veiklos, buvo sudaryta grupė, kuri koordinuos olimpinį ugdymą. Programos koordinatorė buvo paskirta kūno kultūros mokytoja A. Leipuvienė. O mokytojai - A. Karmonas, V.Latonas, R. Vanagickienė bei V. Karnickienė yra šios grupės nariai.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasAukščiausia rankinio lyga Utenoje!
2009-10-04, 14:32:17

Vakar rankinio klubas "Utena" debiutavo Lietuvos aukščiausioje rankinio lygoje. Negausiai sirgalių palaikomi uteniškiai rezultatu 20:28 nusileido daugkartiniams šalies čempionams Kauno "Granito – Gajos - Kario" rankininkams.

Palaukite... (Atsisiųsti "Adobe Flash Player")

Komentarai [ 13 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus" Vilniuje iškovojo istorinę pergalę
2009-09-24, 19:34:18
Eimantas Skersis

Dešimtmetį skaičiuojantis Utenos "Juventus" klubas trečiadienį atvertė naują savo istorijos puslapį. Uteniškiai Vilniuje rezultatu 79:73 (19:15, 16:21, 22:19, 22:18) įveikė Vilniaus "Sakalų" klubą ir, nors ir kontrolinėse rungtynėse, pirmą kartą istorijoje iškovojo pergalę prieš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubą.

Rungtynes tolimu metimu pradėjo "Sakalų" komandos veteranas Rolandas Matulis, tačiau Arūnas Vasiliauskas čia pat analogišku metimu rezultatą išlygino - 3:3. Nors aikštės šeimininkai dar kurį laiką išliko priekyje, sužaidus keturias minutes Audrius Mineikis dvitaškiu su varžovo pražanga pirmą kartą išvedė į priekį uteniškius - 13:11. Kėlinio pabaigoje "Juventus" klubas dar truputį padidino persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 19:15.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

SportasVienas perspektyviausių krepšininkų Lietuvoje – uteniškis Jonas Valančiūnas
2009-05-31, 17:29:35
Marija Šaraitė

Jei esate bent šiek tiek besidomintis vietinėmis naujienomis, sportu, o ypač krepšiniu, tikrai turite būti girdėjęs kylančios krepšinio žvaigždės Jono Valančiūno pavardę. O jei ne, sužinokite apie jį iš mano žinių kraičio. Tikrai nenusivilsite. Istorija rodo, jog krepšinis – pagrindinė lietuvių sporto šaka, "antroji religija". Tad ne veltui, mokslo metams artėjant į pabaigą, sumanusis "Saulės" gimnazijos direktorius Valentinas Bubulis surengė tarpmokyklinį krepšinio turnyrą, kuriame žaidė būsimieji devintokai iš Utenos pagrindinių mokyklų. Varžybų tikslas - supažindinti juos su gimnazija ir kitąmet suburti stiprią krepšininkų grupę. Laimėjusi komanda finale turėjo garbę žaisti su "Saulės" gimnazijos jaunesnių klasių moksleivių ekipa, kurioje aiškus lyderis buvo Jonas Valančiūnas.

Sportas"Juventus LKSK" klubas - NKL pusfinalyje
2009-04-05, 21:33:10

Utenos "Juventus LKSK" klubas tęsia kovą dėl Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) apdovanojimų. Ketvirtadienį uteniškiai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 109:73 (19:20, 22:15, 40:17, 28:21) sutriuškino traumų išretintą Pasvalio "Pieno žvaigždžių" klubą, laimėjo seriją rezultatu 3:2 ir pusfinalyje susitiks su Pakruojo "Merestos" ekipa.

Kitoje pusfinalio serijoje iki trijų pergalių kovos "Mažeikių" ir Prienų "Rūdupio" klubai.

Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse atkakli kova aikštelėje vyko tik pusantro kėlinio. Žydrūno Valuckio vedini pasvaliečiai pirmajame ketvirtyje ne tik nieko nenusileido aikštės šeimininkams, bet po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą - 20:19.

Antrajame ketvirtyje įspūdingai beveik pilnos Utenos arenos palaikomi "Juventus LKSK" krepšininkai po Mariaus Kugaudos ir Giedriaus Kulbio metimų laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijo šešių taškų persvarą - 28:22. Nors svečiai po Gabrieliaus Ramono dvitaškio vėl buvo persvėrę rezultatą savo naudai (31:30), "Juventus LKSK" laimėjo paskutinę trijų minučių atkarpą 12:4 ir įpusėjus susitikimui jau turėjo septynių taškų pranašumą - 42:35.

Komentarai [ 1 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" rungtynes Prienuose baigė taikiai
2009-03-24, 21:33:41

Trečiadienį Prienuose vykusiose draugiškose rungtynėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinaliui besirengiančios vietos "Rūdupio" ir Utenos "Juventus LKSK" ekipos žaidė draugiškas rungtynes, kurios baigėsi taikiai - 90:90 (32:20, 21:26, 19:20, 18:24).

"Juventus LKSK" klubas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau likus žaisti 3 sekundes Giedrius Kulbis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir tik išlygino rezultatą. Pasitarus buvo nuspręsti pratęsimo nežaisti, o, kaip ir dera draugiškoms rungtynėms, išsiskirti taikiai.

Nors po Raimondo Ambrulaičio ir Audriaus Mineikio metimų sužaidus tris minutes "Juventus LKSK" pirmavo 6:2, aikštės šeimininkai atsakė spurtu 11:3 ir Andrius Giedraitis padidino "Rūdupio" pranašumą iki keturių taškų - 13:9. Netrukus sekė dar vienas prieniškių 11:4 ir Kęstutis Šeštokas pirmą kartą padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki dviženklio - 24:13. Iki ketvirčio pabaigos "Rūdupis" išlaikė dviženklį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo dvylikos taškų persvarą - 32:20.