• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-12-09


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


SportasGeriausi šalies krepšininkai pareigūnų tarpe – uteniškiai
2013-05-07, 20:34:14
Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas


Utenos kūno kultūros ir sporto centre gegužės 2–3 dienomis vyko jubiliejinis – dvidešimtasis policijos krepšinio turnyras Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas.

Šiose varžybose žaidė keturios stipriausios komandos (iš šešiolikos), savo pogrupių nugalėtojos: Alytaus bei Utenos apskričių vyriausieji policijos komisariatai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Pagėgių rinktinė ir Klaipėdos apskrities Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasUtenos apskrities policijos krepšininkai tapo pasienio krepšinio lygos čempionais
2013-05-01, 12:47:56
Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas


Balandžio 26–27 dienomis Latvijoje vyko Latvijos–Lietuvos–Rusijos–Baltarusijos pasienio krepšinio lygos 2012–2013 metų finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Rezeknės „Mikrolines“ (Latvija), Velikije luki (Rusija) ir Visagino savivaldybės krepšinio komandos. Pirmąją dieną, pusfinalio varžybose susitikę Utenos apskrities policijos krepšininkai su Rezeknės „Mikrolines“, po atkaklios kovos (rezultatu 77:63), žengė didžiojo finalo link, kur balandžio 27-ąją dėl pirmosios vietos krepšinio aikštelėje kovojo su visaginiečiais, pusfinalio varžybose paskutinėmis minutėmis vos vieno taško skirtumu įveikusiais krepšininkus iš Rusijos (likus 7 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, rusai pirmavo net 22 taškų skirtumu, tačiau Visagino krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę 89:88).Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasAŠGKL medaliai išdalinti
2013-04-17, 18:16:10
Rūta Pakalnytė


Balandžio 12 dieną Utenos Adolfo Šapokos krepšinio lygoje buvo padėtas paskutinis taškas – išsiaiškinti sezono čempionai. Jais tapo be pralaimėjimų rungtyniavusi pirmokų komanda „Liolioliomai“. Antrąją vietą užėmė „Teisingumo būrys“, trečiąją – „Stypinaskastasstipinas“ komanda.Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasAdolfo Šapokos krepšinio lygos apžvalga
2013-04-05, 18:07:43
Rūta Pakalnytė


Adolfo Šapokos krepšinio lygoje jau aiškios keturios komandos, kurios rungsis dėl aukščiausių
pozicijų 2012-2013 metų sezone. Po atkrintamųjų rungtynių paaiškėjo mažųjų pusfinalių komandų
poros:

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

SportasAdolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje prasidėjo atkrintamosios varžybos
2013-03-03, 11:56:22
Rūta Pakalnytė


Adolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje (toliau AŠGKL) prasidėjo atkrintamosios kovos. Pasibaigus reguliariajam sezonui pagal užimtas vietas grupėse paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros:

„Potencialas“ – „Teisingumo būrys“

„Liolioliomai“ – „Mėgėjai“

„Stypinaskastasstipinas“ – „Perestukinai“

„Kamanda“ – „Krilinai“Komentarai [ 2 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasTikra MEILĖ krepšiniui
2012-01-21, 11:12:03
Živilė Židonytė


„Krepšinį žaisti lengva, bet žaisti gerai – sunku“. Su šiuo teiginiu sutiktų kiekvienas, bandęsžaisti krepšinį. Tikriausiai visi uteniškiai bei krepšinio aistruoliai puikiai pažįsta Žygimantą Šeštoką, Žydrūną Urboną ar Gediminą Maceiną ir gerai žino, jog norint laimėti rungtynes, į žaidimą privalo įsilieti visi komandos nariai ir netgi salėje susirinkę žiūrovai. Ar kada susimąstėte, kas vyksta tribūnose tuomet, kai kova aikštelėje pasiekia aukščiausią įtampos tašką? Juk ten girdisi ištikimųjų Utenos krepšinio komandos sirgalių, „Raudonųjų velnių“, skanduotės, o per minutės pertraukėles į varžybų aikštę išbėga žaviosios „ARGO“ šokėjos. Visa tai sudaro didelę dalį sėkmės Utenos „Juventus“ krepšinio komandai įtemptai kovojant su varžovais.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasJaunieji Utenos futbolininkai pakilo į neregėtas aukštumas
2010-04-10, 21:12:09
"Utenos jaunimo" redakcija


Krepšiniu ir dviračių sportu pastaruoju metu gyvenanti Utena gali didžiuotis ir jaunaisiais savo futbolininkais. Rėmėjų paramos beveik nesulaukiantys 1998 metų gimimo uteniškiai prestižiniame "Ateitis Cup – 2010" turnyre aplenkė trylika komandų ir užėmė aukštą trečiąją poziciją.

Krito ir garsūs vardai

Nulinėmis lygiosiomis su Minsko FŠ-5 (Baltarusija) ekipa turnyrą pradėję Utenos KKSC futbolininkai D grupėje 3:0 sutriuškino Rygos G.Šitiko akademiją (Latvija) bei 4:0 nepasigailėjo Naujosios Vilnios "Granito" futbolininkų.

Ketvirtfinalyje Arūno Rastenio auklėtiniai 1:0 privertė pasiduoti gilias futbolo tradicijas turinčią Maskvos "Trudovye rezervy" (Rusija) komandą, o pusfinalyje tik po 11 metrų baudinių serijos 2:3 nusileido FŠ-5 futbolininkams.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus" pirmame etape su grandais nežais
2010-04-03, 21:22:56
Egidijus Jurgelionis


Vakar paskutinėse LKL reguliariojo sezono rungtynėse Utenos "Juventus" rezultatu 76:71 (13:25; 16:11; 23:14; 24:21) nugalėjo Prienų "Rūdupio" krepšininkus ir su 13 pergalių užsitikrino ketvirtąją vietą, išvengdami susitikimo su LKL grandais jau pirmąjame atkritamųjų varžybų ture.

Sunkiai rungtynes pradėję uteniškiai pirmajį kėlinį pralaimėjo 12 taškų skirtumu ir iki trečiojo kėlinio vidurio buvo priversti vytis varžovus. Nelengviau sekėsi ir prisivijus – kova vyko taškas į tašką, tik keletą kartų buvo pavykę įsiveržti į priekį 4 ir 6 taškų skirtumu. Tačiau, daugiausia Virgilijaus Praškevičiaus pastangomis, Utenos krepšininkai sugebėjo išlaikyti minimalų pranašumą ir išplėšti svarbią pergalę.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

SportasOlimpinis ugdymas A. Šapokos gimnazijoje
2009-10-22, 19:54:15
Eglė Daugsevičiūtė


Jeigu esate šapokietis, turbūt atkreipėte (ar bent turėjote) dėmesį, kad jau keletą metų Šapokos gimnazijoje labai intensyviai vyksta sportinė veikla, įvairiausiai renginiai, susiję su sportu, eksponuojamos parodos. Visa tai - ne šiaip sau. Tai dėl kilnaus tikslo, na, tiksliau sakant, projekto tikslo. Utenos Adolfo Šapokos gimnazija dalyvauja projekte "Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose 2008 – 2010 m".

Olimpinis ugdymas šalies mokyklose pradėtas įgyvendinti jau nuo 2006 m. Tačiau Šapokos gimnazija, nespėjusi įsitraukti į šį projektą, dalyvauja tęstinio projekto veikloje, kuris yra skirtas 3 metams (nuo 2008 iki 2010 m.). Tam, kad ši veikla būtų įgyvendinta, laikytųsi bendrų nuostatų ir numatytos veiklos, buvo sudaryta grupė, kuri koordinuos olimpinį ugdymą. Programos koordinatorė buvo paskirta kūno kultūros mokytoja A. Leipuvienė. O mokytojai - A. Karmonas, V.Latonas, R. Vanagickienė bei V. Karnickienė yra šios grupės nariai.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasAukščiausia rankinio lyga Utenoje!
2009-10-04, 14:32:17
Egidijus Jurgelionis


Vakar rankinio klubas "Utena" debiutavo Lietuvos aukščiausioje rankinio lygoje. Negausiai sirgalių palaikomi uteniškiai rezultatu 20:28 nusileido daugkartiniams šalies čempionams Kauno "Granito – Gajos - Kario" rankininkams.

Palaukite... (Atsisiųsti "Adobe Flash Player")

Komentarai [ 13 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus" Vilniuje iškovojo istorinę pergalę
2009-09-24, 19:34:18
Eimantas Skersis


Dešimtmetį skaičiuojantis Utenos "Juventus" klubas trečiadienį atvertė naują savo istorijos puslapį. Uteniškiai Vilniuje rezultatu 79:73 (19:15, 16:21, 22:19, 22:18) įveikė Vilniaus "Sakalų" klubą ir, nors ir kontrolinėse rungtynėse, pirmą kartą istorijoje iškovojo pergalę prieš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubą.

Rungtynes tolimu metimu pradėjo "Sakalų" komandos veteranas Rolandas Matulis, tačiau Arūnas Vasiliauskas čia pat analogišku metimu rezultatą išlygino - 3:3. Nors aikštės šeimininkai dar kurį laiką išliko priekyje, sužaidus keturias minutes Audrius Mineikis dvitaškiu su varžovo pražanga pirmą kartą išvedė į priekį uteniškius - 13:11. Kėlinio pabaigoje "Juventus" klubas dar truputį padidino persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 19:15.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasVienas perspektyviausių krepšininkų Lietuvoje – uteniškis Jonas Valančiūnas
2009-05-31, 17:29:35
Marija Šaraitė


Jei esate bent šiek tiek besidomintis vietinėmis naujienomis, sportu, o ypač krepšiniu, tikrai turite būti girdėjęs kylančios krepšinio žvaigždės Jono Valančiūno pavardę. O jei ne, sužinokite apie jį iš mano žinių kraičio. Tikrai nenusivilsite. Istorija rodo, jog krepšinis – pagrindinė lietuvių sporto šaka, "antroji religija". Tad ne veltui, mokslo metams artėjant į pabaigą, sumanusis "Saulės" gimnazijos direktorius Valentinas Bubulis surengė tarpmokyklinį krepšinio turnyrą, kuriame žaidė būsimieji devintokai iš Utenos pagrindinių mokyklų. Varžybų tikslas - supažindinti juos su gimnazija ir kitąmet suburti stiprią krepšininkų grupę. Laimėjusi komanda finale turėjo garbę žaisti su "Saulės" gimnazijos jaunesnių klasių moksleivių ekipa, kurioje aiškus lyderis buvo Jonas Valančiūnas.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" klubas - NKL pusfinalyje
2009-04-05, 21:33:10
Eimantas Skersis


Utenos "Juventus LKSK" klubas tęsia kovą dėl Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) apdovanojimų. Ketvirtadienį uteniškiai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 109:73 (19:20, 22:15, 40:17, 28:21) sutriuškino traumų išretintą Pasvalio "Pieno žvaigždžių" klubą, laimėjo seriją rezultatu 3:2 ir pusfinalyje susitiks su Pakruojo "Merestos" ekipa.

Kitoje pusfinalio serijoje iki trijų pergalių kovos "Mažeikių" ir Prienų "Rūdupio" klubai.

Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse atkakli kova aikštelėje vyko tik pusantro kėlinio. Žydrūno Valuckio vedini pasvaliečiai pirmajame ketvirtyje ne tik nieko nenusileido aikštės šeimininkams, bet po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą - 20:19.

Antrajame ketvirtyje įspūdingai beveik pilnos Utenos arenos palaikomi "Juventus LKSK" krepšininkai po Mariaus Kugaudos ir Giedriaus Kulbio metimų laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijo šešių taškų persvarą - 28:22. Nors svečiai po Gabrieliaus Ramono dvitaškio vėl buvo persvėrę rezultatą savo naudai (31:30), "Juventus LKSK" laimėjo paskutinę trijų minučių atkarpą 12:4 ir įpusėjus susitikimui jau turėjo septynių taškų pranašumą - 42:35.

Komentarai [ 1 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" rungtynes Prienuose baigė taikiai
2009-03-24, 21:33:41
Eimantas Skersis


Trečiadienį Prienuose vykusiose draugiškose rungtynėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinaliui besirengiančios vietos "Rūdupio" ir Utenos "Juventus LKSK" ekipos žaidė draugiškas rungtynes, kurios baigėsi taikiai - 90:90 (32:20, 21:26, 19:20, 18:24).

"Juventus LKSK" klubas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau likus žaisti 3 sekundes Giedrius Kulbis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir tik išlygino rezultatą. Pasitarus buvo nuspręsti pratęsimo nežaisti, o, kaip ir dera draugiškoms rungtynėms, išsiskirti taikiai.

Nors po Raimondo Ambrulaičio ir Audriaus Mineikio metimų sužaidus tris minutes "Juventus LKSK" pirmavo 6:2, aikštės šeimininkai atsakė spurtu 11:3 ir Andrius Giedraitis padidino "Rūdupio" pranašumą iki keturių taškų - 13:9. Netrukus sekė dar vienas prieniškių 11:4 ir Kęstutis Šeštokas pirmą kartą padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki dviženklio - 24:13. Iki ketvirčio pabaigos "Rūdupis" išlaikė dviženklį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo dvylikos taškų persvarą - 32:20.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Šilutė" nepasipriešino
2009-02-28, 21:29:50
Ovidijus Stauskas


Vasario 28 dieną, šeštadienį, Utenos "Juventus – LKSK" žaidė paskutiniąsias reguliariojo NKL sezono rungtynes prieš "Šilutės" ekipą. Mačas vyko Utenos sporto rūmuose. Progą pailsėti ir "šildyti" atsarginių žaidėjų suolelį gavo pagrindinis "Juventus" įžaidėjas Saulius Raziulis. Kompaniją palaikė Vaidas Trepočka. Žaidėją jau kuris laikas kamuoja piršto trauma.

Rungtynes griausmingai "atidarė" Eimutis Petravičius, sudarkęs oponentų gynybą ir ataką užbaigęs galingu dėjimu. Į jį "Juventus" atsako nesulaukė, o Mindaugas Kalvelis pelnė dar du taškus. Po to sekė pora sėkmingų svečių atakų ir rezultatas tapo lygus. Pirmajame kėlinyje "Šilutės" gynybą ypatingai stiprino centro puolėjas Curtis Muse.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasUtenos ekstremalaus sporto entuziastai
2009-02-24, 19:38:50
Erlandas Abukauskas


2008m. lapkričio mėn. Utenoje įsikūrė klubas, kuris ateityje vienys ekstremalių sporto šakų atstovus. Kol kas daugiausiai iniciatyvos imtasi su riedlenčių sportu, nes prastomis oro sąlygomis tiesiog nėra, kur važinėti. Ieškoma patalpų, kuriose bus galima treniruotis bei ruoštis varžyboms tiek vasaros, tiek žiemos metu. Laikui bėgant prisijungs ir kitos sporto šakos. "Utenos ekstremalaus sporto entuziastų klubas" stengiasi sudaryti kuo palankesnes, saugesnes sąlygas ekstremalams. Lietuvoje šiam sportui yra skiriama mažai dėmesio lyginant su kitomis šalimis. Turi būti bent po vieną patalpą su įranga, skirta treniruotis, didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Komentarai [ 20 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" pergales skina ir naujoje arenoje
2009-02-21, 22:02:41
Egidijus Jurgelionis


Vasario 21 dieną naujojoje Utenos sporto ir pramogų arenoje vykusiose rungtynėse pirmąją vietą NKL (Nacionalinė Krepšinio Lyga) reguliariajame sezone užsitikrinusi Utenos "Juventus LKSK" ekipa nepasigailėjo Kauno "LKKA - Atleto" krepšininkų. Pirmąsias NKL rungytnes naujoje arenoje žaidę uteniškiai svečius palaužė rezultatu 90:64 (22:19; 16:19; 30:12; 22:14).

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos Kauno "LKKA - Atleto" krepšininkai spurtavo ir laimėję atkarpą 7:0 išsiveržė į priekį 11:17. Uteniškiai, palaikomi sirgalių ir Adolfo Šapokos gimnazijos pučiamųjų orkestro, sugebėjo atsitiesti ir laimėję atkarpą rezultatu 11:2, po pirmo kėlinio įgijo trijų taškų persvarą - 22:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu. Jie laimėjo atkarpą rezultatu 12:4 ir penkiais taškais išsiveržė į priekį 26:31. Pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus – "Juventus LKSK" krepšininkai atsitiesė. Tiesa, nepavyko įsiveržti į priekį ir į rūbinę uteniškiai išėjo turėdami dviejų taškų deficitą – 36:38.

Komentarai [ 15 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasŽiūrovus į "Juventus LKSK" rungtynes vilios ne tik krepšinis
2009-02-20, 21:02:29
Eimantas Skersis


Šeštadienį, vasario 21 dieną, "Juventus LKSK" krepšininkai naujoje Utenos sporto ir pramogų arenoje žais pirmąsias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynes. Stebėti šių rungtynių atvykę žiūrovai išvys ne tik intriguojančią krepšinio dvikovą, bet ir puikią šou programą.

Prieš dvikovą Lietuvos Respublikos Himną atliks Justas, rungtynių metu žiūrovus linksmins Vytauto Latono vadovaujamas A. Šapokos gimnazijos orkestras, kuris renginyje pasirodys kartu su savo šokėjomis.

Orkestras, kartu su dainininke Juste, atliks naujai aranžuotą Utenos miesto himną bei daug puikių kūrinių.

Sportiniu požiūriu šeštadienio dvikova Utenoje yra labai svarbi "Juventus LKSK" krepšininkams, nes pergalė šioje dvikovoje uteniškiams leistų užsitikrinti pirmąją vietą NKL reguliariajame sezone ir turėti savo aikštelės pranašumą visuose atkrintamųjų varžybų etapuose.

Bilietus į rungtynes galite įsigyti parduotuvėje "Optimalūs kompiuteriai", kuri yra įsikūrusi "Senukų: prekybos centre. Bilietų kainos: 5-10 litų.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasSportininkų vakaras
2009-02-12, 17:45:48
Marija Šaraitė


Jau kasmetiniu tapęs sportininkų pagerbimo vakaras sušaukė geriausius rajono atletus į šiltai papuoštą kultūros centro šokių salę. Vasario 4-osios vakarą iš viso Utenos rajono į šventinę vakaronę sugūžėjo ne tik puikius rezultatus parodę įvairių sporto šakų atstovai, bet ir jų treneriai, kūno kultūros mokytojai, sporto rėmėjai bei garbūs svečiai. Gerbiamieji, įsitaisę pirmoje eilėje, stebėjo renginį, iškilmingai sakė kalbas, sveikinimus, linkėjimus. Tai - Seimo narys Edmundas Pupinis, Utenos miesto meras Alvydas Katinas, Utenos savivaldybės švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos rajono savivaldybes tarybos narys Vidmantas Pimpė bei kiti žymūs šio krašto žmonės. Taip pat gražių žodžių nestokojo renginio vedėjai: kūno kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Zarankienė su bičiuliu, švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vyriausiuoju specialistu, Alvydu Gražiu. Vakarą savo nuotaikingomis dainomis papuošė "Decima" ir "Vivo" jaunimo kolektyvai.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasLietuvos moterų krepšinio lyga paskelbė "LMKL Žvaigždžių" sudėtį
2009-02-10, 19:28:15
"Utenos jaunimo" redakcija


Vasario 15 dieną Utenos naujoje arenoje "Krepšinio žvaigždžių fiestoje" geriausios LMKL krepšininkės kartu su Utenos "Juventus-LKSK" žaidėjais kovos mišrių komandų rungtynėse. Susumavus LMKL komandų trenerių balsavimo rezultatus išrinktas LMKL dešimtukas, kuris burtų keliu bus padalintas į dvi mišrias komandas. Rungtynėse bus žaidžiami 4 kėlinukai po 7 min., komandos nugalėtojos laukia 10 000 litų piniginis prizas.

Pristatome "LMKL Žvaigždžių" sudėtį:
1. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ("Teo" Vilnius, 8 balsai)
2. Gintarė Petronytė ("Teo" Vilnius, 8 balsai)
3. Crystal A. Langorne ("Teo" Vilnius, 7 balsai)
4. Jolanta Marmienė ("Laisvė" Kaunas, 7 balsai)
5. Rita Milieškienė ("Lemminkainen" Klaipėda, 6 balsai)
6. Aušra Bimbaitė ("Teo" Vilnius, 5 balsai)
7. Laima Rickevičiūtė ("Arvi" Marijampolė, 4 balsai)
8. Daina Staigaitienė ("Teo" Vilnius, 4 balsai)
9. Ligita Kinkevičienė ("Arvi" Marijampolė, 3 balsai)
10. Birutė Dominauskaitė ("Rūta" Šiauliai, deleguota lygos vietoj traumą gavusios L. Aglinskaitės, 3 balsai).

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" užsitikrino tiesioginį kelialapį į NKL ketvirtfinalį
2009-02-07, 8:47:51
Eimantas Skersis


Praeitą šeštadienį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse Utenos "Juventus LKSK" klubas namuose rezultatu 98:84 įveikė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipą ir likus septyniems turams iki reguliariojo sezono pabaigos užsitikrino tiesioginį kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.

Priminsime, kad pagal lygos reglamentą į ketvirtfinalį patenka pirmos keturios reguliariojo sezono komandos, o 5-12 vietas užėmę klubai turi žaisti aštuntfinalyje.

Nors iki reguliariojo sezono pabaigos komandos dar liko sužaisti po septynerias rungtynes, "Juventus LKSK" klubas jau aštuoniais taškais lenkia ketvirtoje pozicijoje esančią Vilniaus KK "Akademija" komandą. Net ir tuo atveju, jei uteniškiai pralaimės visas likusias rungtynes, vilniečiai "Juventus LKSK" komandos jau nepasivys.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasHejdå, Sverige!
2009-01-07, 18:02:55
Ovidijus Stauskas


Sveiki visi, sporto mylėtojai. Iškilo klausimų dėl pavadinimo? Jis reiškia "Sudie, Švedija!". Iš šiaurėtosios Švedijos visai neseniai, sausio 1 dieną, sugrįžo dvi Utenos rankinio komandos. Jas sudaro 1992 ir 1993 metais gimę šaunūs sportininkai. Nuskubėjau pakalbinti jaunesniosios komandos kapitoną Justą Ivanauską, kurio pagalba ankstesnis straipsnis sporto tema padėjo atskleisti dalį rankininko gyvenimo ypatumų. Jaunuolio veide net ir dabar galima įžvelgti sudėtingų rungtynių metu išsiliejusias emocijas. Na, Justai, šluostomės prakaitą ir tariam žodį!

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

SportasKomandos kapitonas
2008-12-18, 19:31:06
Ovidijus Stauskas


Nusprendžiau pakalbinti Utenos jaunučių (1993 m.) rankinio komandos kapitoną Justą Ivanauską. Jau spėjau įsitikinti šio žmogaus draugiškumu bei humoro jausmu, tačiau be galo įdomios yra ir sportininko gyvenimo subtilybės.

O.S.: Kodėl pasirinkai būtent rankinį, o ne antrąją mūsų religiją – krepšinį - ar futbolą?
J.I.: Kodėl būtent rankinis? Tiesą sakant, net neįsivaizduoju. Tiesiog vieną dieną į klasę atėjo treneris G. Paukštė ir paskelbė, jog vyks treniruotės. Tą dieną atėjau į pirmąją treniruotę ir iki šiol nepalieku rankinio aikštelės. Sugebu sportą suderinti su mokslais, todėl jie nekenčia taip, jog tektų mesti mylimą užsiėmimą. Be abejo, pasitaiko įvairių situacijų, tačiau stengiuosi tinkamai ruoštis kiekvienai pamokai.
O.S.: Trumpai papasakok apie komandą.
J.I.: Mūsų komandoje pastaraisiais metais išaugo žmonių skaičius. Jei gerai prisimenu, prieš trejus metus buvo tik 12 žaidėjų ir treneris. Dabar yra 16 žaidėjų. Žinoma, komandoje nėra tolygių vaikinų, visi po truputį tobulėja ir žingsnis po žingsnio eina tik pirmyn. Aš ir Ernestas Kalitončik žaidžiame už vyresniuosius. Tai būtų 1992 m. ir 1990 m. vaikinų grupės. Tenka paplušėti ir LRF (Lietuvos rankinio federacijos) čempionate.
Komanda žaidžia Lietuvos rankinio jaunučių čempionate. Tai - pagrindinis mūsų čempionatas ir sezono tikslas.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

SportasNATO šalių krepšinio čempionato apžvalga
2008-12-09, 20:53:28
Ovidijus Stauskas


2008-11-30 Lietuvos kariškių rinktinė išvyko į NATO šalių krepšinio čempionatą Belgijoje. Rinktinei vadovavo Utenos "Juventus LKSK" vyriausiasis treneris Mindaugas Kildišius. Suteikti pagalbą neatsisakė ir "Juventus LKSK" žaidėjai Giedrius Kulbis, Vaidas Trepočka, Raimondas Ambrulaitis, Eimutis Petravičius, Audrius Mineikis ir Gintautas Matulis. Į rinktinės sudėtį taip pat įėjo Benas Steponėnas, Tomas Taučius, Eimantas Narušis ir Marius Valkauskas.

Nors prakaitas liejosi be perstojo, o sėkmė krepšininkus noriai vedė pirmyn, deja, likome be medalių. Lietuvos kariškių rinktinei kelią pastojo čempionės titulą gynusi Graikija. Viltis kovoje dėl bronzinio medalio nubraukė JAV žaidėjų atkaklumas.
Kariškių rintinės rezultatas – IV turnyro vieta. Dalyvavo 12 komandų, todėl nusivilti neverta. Trumpai apžvelkime mūsiškių sužaistas rungtynes.

Gruodžio 1-ąją dieną rinktinė pasiekė triuškinamą pergalę prieš Didžiąją Britaniją. Rezultatas 106:54. Tarp nugalėtojų rezultatyviausias buvo Eimantas Narušis, pelnęs 28 taškus. Puikias rungtynes sužaidė ir Audrius Mineikis, kuris pridėjo 16 taškų. Lietuvių laukė laisvas antradienis.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

SportasSportuok ir tu!
2008-11-21, 21:42:33
Marija Šaraitė


Sportas. Kokios mintys kyla išgirdus šį žodį? Vieniems – tai priverstinis sėdynės išjudinimas per kūno kultūros pamokas, kitaip tariant, kančia bei visiška nesąmonė. Kitiems – tupėjimas prie televizoriaus ekrano ir (kaip eilinio lietuvio) besiliejančių emocijų lavina stebint svarbias krepšinio rungtynes. O tretiems – tiesiog gyvenimo malonumas, mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas, be kurio jie neįsivaizduotų savo kasdienės veiklos. Aš visomis keturiomis esu už trečiąją nuomonę.

Sportas privalo užimti bent mažytę kiekvieno žmogaus gyvenimo dalelę. Juk sportas – sveikata! Jau nuo senų senovės žmonės tai suprato, žinojo ir bandė kuo įvairiau pasinaudoti šiuo gražaus bei ilgo gyvenimo eliksyru. Bet kodėl šiais laikais daugybė žmonių to nevertina? Kodėl jie nenori būti sveiki kūnu ir siela pačiu natūraliausiu būdu – sportuodami? Atsakymų į šiuos klausimus yra galybė, kaip šiandieną nesportuojančiųjų asmenų.

Visų pirma norėčiau drąsiai teigti, kad visa žmonija pamažu virsta vis didesniais tinginiais. Norite ginčytis? Pažvelkite į įvairiausias modernias technologijas: nuotolinio valdymo pultas – jums nereikia nė pasijudinti, norint, ką perjungti televizijos kanalą; visagalis Internetas – gali bendrauti, dirbti, netgi apsipirkti neiškėlęs kojos iš namų. Tokių pavyzdžių, kurie žmones verčia nejudančiomis "bačkutėmis", galima sugalvoti n + k, kur šie nariai priklauso jau nebe aritmetinei, o geometrinei progresijai.

Komentarai [ 10 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" apmaudžiai nusileido "Sakalų" ekipai
2008-11-12, 16:53:58
Eimantas Skersis


Utenos "Juventus LKSK" pakeitė istoriją, tačiau jos perrašyti nesugebėjo. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro ketvirtajame etape uteniškiai namuose po labai permainingos kovos 81:83 (30:24, 21:19, 19:19, 11:21) nusileido Vilniaus "Sakalų" komandai ir prieš atsakomąją dvikovą lapkričio 24 dieną Vilniuje turi dviejų taškų deficitą.

Ši nesėkmė mažiausia, žaidžiant prieš LKL komandas, "Juventus LKSK" ekipos istorijoje, tačiau apmaudu, kad paskutinėmis mačo sekundėmis pergalė Utenos klubui išsprūdo iš rankų. Arba buvo ištraukta.

"Juventus LKSK" uraganinėmis atakomis pradėjo susitikimą ir po Eimučio Petravičiaus tritaškio įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 17:9. Nors po Nerijaus Zabarausko paprašytos minutės pertraukėlės svečiai kiek priartėjo, kėlinio pabaigoje E.Petravičius pataikė dar du tolimus metimus, Karolis Kalvaitis pridėjo tolimą metimą nuo lentos paskutinę atakos sekundę ir po dešimties minučių "Juventus LKSK" pirmavo 30:24.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Sportas"Juventus LKSK" pasirengimą naujam sezonui baigė pergale
2008-09-30, 23:06:39
Eimantas Skersis


Utenos "Juventus LKSK" klubas pagaliau iškovojo taip ilgai lauktą pergalę pasirengimo naujam sezonui etape. Penktadienį Utenoje vykusiose paskutinėse kontrolinėse rungtynėse "Juventus LKSK" 85:75 (20:8, 14:17, 28:22, 23:28) įveikė Vilniaus "Perlo" krepšininkus.

Abi komandos prieš šias rungtynes buvo patyrę gana rimtų nuostolių. Utenos ekipai dėl traumų negalėjo padėti Saulius Raziulis ir Marius Kugauda bei į Lietuvą dar negrįžęs Raimondas Ambrulaitis. Vilniečiai į rungtynes neatsivežė traumas besigydančių Tautvydo Šležo, Luko Brazdauskio bei Šarūno Kulevičiaus.

Iš pradžių šiek tiek geriau žaidė svečiai, kurie antrąją minutę pirmavo 5:0. Visgi netrukus uteniškiai gerokai suaktyvino žaidimą tiek gindamiesi, tiek puldami ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 20:8.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

SportasParkour Utenoje
2008-02-24, 18:46:55
Donatas Kaulinis


Iš pradžių šiek tiek istorijos. Parkour - tai prieš maždaug keletą dešimtmečių sukurtas judėjimo menas. Jo pradininkai yra du prancūzai: Deividas Belle ir Sebastianas Faukanas. Parkour atsirado iš prieš daugelio metų egzistavusio ir tebeegzistuojančio methode naturalle karių treniravimo būdo. Tai yra karių treniravimas sugebėti išlikti gamtoje, o į tai įeina lipimas į stačias vietoves, plaukiojimas, bėgimas ir kiti su išlikimu gamtoje ir judėjimu joje susiję dalykai. Apibendrinant viską, parkour yra efektyvus būdas persikelti iš taško A į tašką B kuo greičiau, nepraleidžiant nei vienos kliūties.

Komentarai [ 49 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos