• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


TREČIADIENIS
2019-11-13


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


InterviuOras, reikalingas jaunam žmogui
2012-12-22, 21:43:17


Mažiau nei prieš metus stovėjau žmonių būrelyje ir laukiau savo bičiulės pirmosios tapybos bei piešimo parodos atidarymo. Istorija kartojasi. Prieš keletą dienų vėl atsidūriau toje pačioje salėje, tačiau šįkart atėjau jau į antrąją jaunosios menininkės parodą, kurios tema – fotografija. Tikriausiai visi tokie renginiai neapsieina be autoriaus žodžio, tad ir čia ši dalis nebuvo praleista. Jau pirmame jaunosios menininkės sakinyje nuskambėjo frazė: „Tai lyg oras, kuriuo aš kvėpuoju“. Būtent apie tai, koks „oras“ yra reikalingas jaunam žmogui, ir sukasi šio straipsnio tema.

Pokalbis su jaunąja menininke Vilma Deveikyte.Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

InterviuSeptyniolikmetis, svajojantis apkeliauti visą pasaulį, tapo jaunųjų vertėjų konkurso nugalėtoju
2012-04-30, 14:54:23
Milena Puchova


Už švietimą, kultūrą, daugiakalbystę ir jaunimo reikalus atsakinga Europos Komisijos narė Androulla Vassiliou pavasario pradžioje įteikė prizus Europos Komisijos organizuojamo jaunųjų vertėjų konkurso „Juvenes Translatores“ nugalėtojams. Dvidešimt septyni moksleiviai – po vieną iš kiekvienos valstybės narės – buvo pakviesti į Briuselį atsiimti apdovanojimo ir diplomo už geriausią vertimą savo šalyje. Tarp nugalėtojų – ir geriausiu Lietuvos jaunuoju vertėju išrinktas septyniolikmetis, Mažeikių Gabijos gimnazijos moksleivis Lukas Šalaševičius.Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

InterviuInterviu su "T&T"
2009-01-11, 15:26:23
Ovidijus Stauskas


Sausio 9d. klube Dispar įvyko grupės UGRG organizuotas koncertas. Draugų ratą užpildė grupės "Pragaro garažas" (Utena), "Typoshitaka" (Zarasai) ir "T&T" (Zarasai). Pastaroji buvo vienintelė HipHop'o atstovė. "Utenos jaunimas" pasidomėjo dviem grupės nariais Trane bei Talu ir trumpai juos pakalbino. Labai ačiū jiems.

Palaukite... (Atsisiųsti "Adobe Flash Player")

Komentarai [ 24 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos