• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-08-26


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėMENIU
2011-05-06, 9:22:44
UVJOS


Š.m. gegužės 6 dieną Utenos miesto sode vyks Nacionalinio socialinės integracijos instituto projektas ,,Keliaujanti socialinė virtuvė“. Visą dieną miesto centre bus vykdomi įvairūs metodai. Kviečiame su jais susipažinti ir dalyvauti renginyje.Socialinis miesto žemėlapis 10.00 - 16.00 val.

Metodo metu dalyviai kūrybiškai analizuos savo miesto užslėptas bei akivaizdžiai matomas socialines problemas, kartu su moderatoriais ieškos būdų, kaip tas problemas galima spręsti bei patys bandys tai padaryti. Šio metodo rezultatas – dalyvių sukurtas socialinis miesto žemėlapis, kuriame bus žymimos socialinės problemos ir kuris, siekiant esminių pokyčių, bus pateiktas rajono savivaldybei. Tai kūrybiškas, tęstinis, interaktyvus metodas. Jis vyks Utenos A. ir M.Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje.

Neformalaus ugdymo seminaras 11.00 – 14.00 val.

Mokymų metu žmogaus teisių specialistai, švietėjai pristatys metodikas, skirtas ugdyti žmogaus teisių supratimą per netradicinius metodus – neformalųjį ugdymą.

Forumo teatras 13.00 - 15.00 val.

Šis teatras kiek kitoks, neįprastas. Veiksmo metu į situaciją įtraukiami ir žiūrovai, kurie gali keisti vyksmo eigą, „ištaisyti“ situacijas pagal savo požiūrį. Forumo teatras atskleidžia kasdienes situacijas, su kuriomis susiduriame, tačiau dažniausiai liekame abejingi. Praktika rodo, jog šis metodas nepalieka abejingų.

NVO finansinių galimybių seminaras 14.00 – 17.00 val.

Seminaro metu nevyriausybinių organizacijų atstovai išgirs, kaip ieškoti finansinių šaltinių, išlaikyti nevyriausybinę organizaciją, užtikrinti organizacijos veiklų tęstinumą, gauti veiklų finansavimą ir, žinoma, sužinos apie nacionalines ir tarptautines finansines galimybes.

Gyvoji biblioteka 15.00 - 19.00 val.

Tai metodas – stereotipų griovėjaa. Čia knygos – žmonės, visuomenėje patiriantys diskriminaciją ir išankstines nuostatas. Skaitymo procesas – „knygos“ ir skaitytojo pokalbis, kurio rezultatas – sugriauti stereotipai apie socialiniais mitais apipintą žmonių grupę. Tai metodas, ugdantis toleranciją ir supratimą.

NVO kontaktų mugė 16.00 - 19.00 val.

Regioninės, vietinės bei nacionalinės organizacijos pristatys savo veiklą visuomenei. Kontaktų mugės tikslas – skatinti nevyriausybinių organizacijų aktyvumą, pritraukti daugiau savanorių, būsimų partnerių bei pristatyti savo naujausią projektinę ar visuomeninę veiklą. Šios mugės metu organizacijos prisistatys laisva forma – tam, kad pristatymas būtų kūrybiškas ir patrauklus.

Nepatogus kinas 19.00 - 23.00 val.

Tai jau plačiai žinomas metodas visoje Lietuvoje. Nepatogus kinas piliečius kvies į du kino seansus, kuriuose bus rodomi filmai, paliečiantys „nepatogias“ socialines problemas. Po seansų kviesime padiskutuoti ir aptarti filme iškeltas problemas, pabandyti įsiklausyti į kitokį požiūrį, suprasti kitą žmogų.Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
MENIU

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 750

Įvertink!

Komentarai [ 4 ]
2013-01-23, 4:26:40
nSOOwTjQUFH rašo:
Q2SXDG , [url=http://ngommkuwksic.com/]ngommkuwksic[/url], [link=http://rlxkmwfqnwtl.com/]rlxkmwfqnwtl[/link], http://dikucxmbrgjd.com/
2013-01-21, 20:18:43
IJOuPxVxJKyBAu rašo:
UhFvl2 , [url=http://fzbpegsfhjyr.com/]fzbpegsfhjyr[/url], [link=http://brmzlzuztamb.com/]brmzlzuztamb[/link], http://wznrcfrrrfib.com/
2013-01-20, 19:02:18
mlhbjRsJuYncvyiqq rašo:
Yx2Fd2 <a href="http://mhgiwupilwmo.com/">mhgiwupilwmo</a>
2013-01-20, 10:40:20
ZLxSeZprZt rašo:
That's way more cvleer than I was expecting. Thanks!

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos