• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ANTRADIENIS
2019-12-10


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


MenasMeilės filmų seansas
2012-02-08, 18:40:38
Daiva Trapnauskienė


Meilės filmų seansas vasario 14d. "Aušroje".

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

PagrindinėMinskas – didelių architektūrinių kontrastų miestas
2012-01-30, 18:14:33
Ingrida Jotkaitė


Manau ne kartą esi girdėjęs apie paskutinio Europos diktatoriaus, nestabilios ekonomikos kraštą – Baltarusiją. Vieni piešia skurdų, be madingų drabužių ar parduotuvių, sovietinį šios šalies paveikslą, o aš manau, pasaulis pilnas pozityvių dalykų, tad ir čia gausu savų džiaugsmų. Tai supratau, kai gavau galimybę truputėlį pagyventi Minske bei patyrinėti jo apylinkes.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Pagrindinė„Mokomojo Europos Parlamento“ komitetų pirmininkų mokymai
2012-01-25, 16:11:21


*Kviečiame moksleivius registruotis į MEP komitetų pirmininkų mokymus
Vilniuje!!!*

Š.m. vasario 11-12 dienomis Vilniuje vyks „Mokomojo Europos Parlamento“
komitetų pirmininkų mokymai.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Tarp mokyklos sienų...Šapokiečiai LRT studijoje
2012-01-23, 18:31:22Sausio 16 dieną, kai laikrodis rodė 9.00 nuo Adolfo Šapokos gimnazijos keliuku išvažiavo mažas autobusas, kuriame sėdėjo du labai protingi šapokiečiai. Tai Kasparas Mociūnas ir Lukas Stankūnas. Kartu su palaikymo komandomis jie vyko į LRT studiją, dalyvauti ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ laidoje.
Filmavimas turėjo prasidėti dvyliktą valandą. Įprasta, jog visa tai vėlavo. Anot Kasparo, grimuotojai nespėjo visų dalyvių ,,padailinti“.

Komentarai [ 8 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

MenasNaujovės festivalyje „Velnio akmuo“: trys scenos ir platesnis muzikos spektras
2012-01-22, 13:42:10


Šiais metais Lietuvos kultūros sostinės titulą pelniusiame Anykščių miestelyje be gausybės kultūrinių renginių tradiciškai įvyks ir muzikos festivalis „Velnio akmuo“. Į rekonstruotą Dainuvos slėnį keturių dienų festivalis ketvirtą kartą kviečia liepos 12 – 15 d.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

SportasTikra MEILĖ krepšiniui
2012-01-21, 11:12:03
Živilė Židonytė


„Krepšinį žaisti lengva, bet žaisti gerai – sunku“. Su šiuo teiginiu sutiktų kiekvienas, bandęsžaisti krepšinį. Tikriausiai visi uteniškiai bei krepšinio aistruoliai puikiai pažįsta Žygimantą Šeštoką, Žydrūną Urboną ar Gediminą Maceiną ir gerai žino, jog norint laimėti rungtynes, į žaidimą privalo įsilieti visi komandos nariai ir netgi salėje susirinkę žiūrovai. Ar kada susimąstėte, kas vyksta tribūnose tuomet, kai kova aikštelėje pasiekia aukščiausią įtampos tašką? Juk ten girdisi ištikimųjų Utenos krepšinio komandos sirgalių, „Raudonųjų velnių“, skanduotės, o per minutės pertraukėles į varžybų aikštę išbėga žaviosios „ARGO“ šokėjos. Visa tai sudaro didelę dalį sėkmės Utenos „Juventus“ krepšinio komandai įtemptai kovojant su varžovais.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėJaunimas Utenoje nemiega!
2012-01-20, 15:43:47
Jurgita Markūnaitė


Lietuvoje ir pasaulyje vis didesnes valdžios vadžias perima jaunimas – juk niekas kitas už patį jaunimą geriau nežino, ko jiems reikia. Tokiomis mintimis Lietuvoje jau prieš vienuolika metų susikūrė savarankiška, savanoriška pelno nesiekianti, nevyriausybinė organizacija, vienijanti mokinius — savo narius bendroms iniciatyvoms bei problemų sprendimui – Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS). Šios sąjungos vizija - vienyti ir visapusiškai atstovauti saugius, pilietiškus, nepriklausomus nuo socialinės aplinkos, aktyviai dalyvaujančius visuomenės gyvenime, vientisos žinių ir ekonomikos visuomenės dalyvius, kūrybingus ir savarankiškus mokinius. Kadangi sąjungos štabas įsikūrė ir dirbo Vilniuje, buvo sugalvota atidaryti Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių savivaldų informavimo centrus kituose Lietuvos miestuose. Taip Lietuvos moksleivių sąjunga atkeliavo į Kauną, Palangą, Šiaulius, Klaipėdą, Kretingą, Joniškį, Pasvalį, Mažeikius, Alytų, Panevėžį, Radviliškį bei Uteną.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėVisi skirtingi visi lygūs!
2012-01-19, 17:30:13
Austėja Pelėdaitė


Matome ir sutinkame daug įvairių žmonių. Vieni yra sveiki ir laimingi, turintys namus ir šeimą, kiti turi negalią bei kitų problemų. Ar tarp žmonių yra lygybė? Ar siekiama ją sustiprinti?

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3.2 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos