• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ANTRADIENIS
2019-12-10


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėFontanas Utenoje
2011-11-11, 6:31:57
evellina


Prie Dauniškio ežero vasarą žmonių daug ir visiems čia gera: vaikams žaidimų aikštelėje, seniems medžių paunksmėje, jaunimui. Tačiau Utena nestovi vietoje ir savivaldybė stengiasi sukurti kuo geresnes sąlgas savo miesto gyventojams. Pikti žmonės kalba, kad buvo be reikalo įvestuota daugybė pinigų, tačiau kai valdžia nieko nedaro grožio labui, kai miesteliai apšnerkšti, apkiautę - tai visi skundžiasi, kad valdžia nesitvarko. Kai kažką įspūdingo padaro - tai vėl negerai... Juk niekada pinigų viskam neužteks. O dabar, žiūrėkite - žmonės masiškai važiuoja žiūrėti naujojo fontano, vakarais pilna pakrantė ir miestelėnų, ir svečių.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Aplink pasaulįKibernetinis sportas
2011-11-10, 6:41:36
Anton Romalijskij a.k.a wy


Kibernetika – laisvo laiko praleidimas, n0lif3rimas ar profesionalus sportas?

JAV profesionalūs žaidimų kūrėjai įrodė visam pasauliui, kad žaidimai nėra „NOLAIFERIO“ gyvenimo būdas, tai yra kompetetingas ir realus sportas.

Kaip pavyzdžiu galiu pateikti jums vieno Counter Strike: Source turnyro nugalėtojų prizą: 280 tūkstančių JAV dolerių. Apytiksliai tai yra pusė milijono litais. Ir taip, šitą pinigų sumą gauna mūsų vadinami NO LAIFERIAI, kurie į paprastą šaudyklę žiūri pro kitą prizmę.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėFacebook – virtualaus gyvenimo tvirtovė
2011-11-09, 7:55:34
Pukiukas


Grįžęs namo iš mokyklos ką pirmiausia darai? Turbūt nueini persirengti, įsijungi kompiuterį ir galiausia mažiausiai valandai pasineri į „facebooko“ pasaulį. Ir kuo mus taip traukia tas paslaptingasis facebook'as? Kodėl vis dažniau jaunimas bendrauja ne realiame, o virtualiame pasaulyje?

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėKam žmogui reikalinga laisvė?
2011-11-08, 6:40:36
Baltapūkė


Laisvė yra labai brangi. Dėl jos žmonės kovoja. Laisvė žmogui reikalinga, kad jis galėtų skleisti gėrį, džiaugsmą, meilę, kad padėtų kitam žmogui nelaimėje, kad pasiektų savo tikslą.
Grožį, gėrį, džiaugsmą, meilę skleidžia tik laisvi žmonės. Jie laimingi, jų veidai švyti, o širdys pripildytos tyros meilės. Nelaisvėje į kalinti žmonės yra visiška priešingybė laisviesiems. Jie yra užsidarę, nelaimingi, liūdni. Jų veidai pilki, o patys vaikšto kaip šešėliai. Laisvė reikalinga tam, kad būtume patys savimi, be jos žmogus yra lyg be sielos.

Komentarai [ 4 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Tarp mokyklos sienų...Problemos su fizika
2011-11-07, 6:34:22
I-E-V-A


Visi dešimtokai mokslo metų pabaigoje privalo pasirinkti dalykus, kuriuos kitoje klasėje mokysis išplėstiniu kursu (A) arba bendru (B). Aišku, teko pasirinkti ir man. Aš prie pagrindinių dalykų (lietuvių k., matematikos, anglų k., istorijos) paėmiau ir fiziką, tik bendru lygiu. Fiziką pasirinkau todėl, kad reikėjo išsirinkti iš trijų dalykų: fizikos, chemijos ir biologijos. Kadangi biologijos nemėgstu, o chemijos nesuprantu, tai pasirinkau mažesnę blogybę – fiziką. Tik tada nesupratau, kad ta mažesnė blogybė, bus didžiausia iš visų.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėYAMAHA muzikos mokykla Utenoje
2011-11-06, 8:23:50
GABRIELĖ


Utenoje yra daugybė grupių, būrelių bei kitų užsiėmimų, tačiau iš visų veiklų norėčiau išskirti YAMAHA muzijos mokyklą. Utenoje YAMAHA filialą galima rasti Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje. Ši mokykla programas siūlo įvairaus amžiaus žmonės pradedant nuo kūdikių sulaukusių 4 mėn iki suaugusiųjų... Taip pat šioje mokykloje platus instrumentų pasirinkimas.

Komentarai [ 1 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

MenasSpektaklis „Bestija žydrom akim“
2011-11-05, 6:42:10
Lina Malaiskaitė


2011 – 10 – 26 Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos 3d klasės mokiniai vyks į spektaklį „Bestija žydrom akim“. Spektaklis vyks Valstybiniame jaunimo teatre, jį režisavo Gintaras Makarevičius. Spektyaklyje vaidins Aušra Pukelytė , Andrius Bialobžeskis , Aleksas Kazanavičius, Sergejus Ivanovas.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėNeatrasta futbolo magija
2011-11-04, 6:39:19
Monika Morkūnaitė


Turbūt nė nereikia sakyti, kas gi yra futbolas. Tai – populiariausia pasaulyje sporto šaka, pritraukianti milijonus žiūrovų, savo manija užkrečianti daugybes žmonių iš įvairiausių šalių, nepaisant jų lyties ar amžiaus. Norint pradėti žaisti futbolą nereikia beveik nieko – tik kamuolio, vartų ir, žinoma, begalinio noro. Iš pirmo žvilgsnio neatrodo taip jau ir įdomu – kaip kai kas mėgsta juokauti, futbolas – tai toks žaidimas, kur visi žiūri, kaip 22 milijonieriai varinėja kamuolį. Kurgi iš tiesų slypi futbolo magija ir kas tie magai, apkrėtę ja visą pasaulį?

Komentarai [ 1 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos