• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ANTRADIENIS
2019-12-10


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėInvestment game '10
2010-01-09, 11:57:43
"Utenos jaunimo" redakcija


"Pasinerk į akcijų pasaulį!" – taip jau tryliktąjį kartą rengiamas Investicinis žaidimas (www.invest-game.com) pasitinka žaidėjus šiais metais. Seniausias ir didžiausias virtualus vertybinių popierių rinkos simuliacinis žaidimas prasidės sausio 11 dieną. žaidimo metu dalyviai galės patobulinti ir ugdyti savo investavimo įgūdžius, taip pat varžytis dėl puikių prizų!

Investicinis žaidimas yra organizuojamas Stokholmo ekonomikos mokyklos Rygoje veikiančio Investicinio fondo (studentų organizacijos) kartu su NASDAQ OMX Riga. žaidimo tikslas – skatinti jaunų žmonių susidomėjimą finansais ir ekonomika ir suteikti galimybę išbandyti savo žinias realioje rinkoje, tačiau tik su virtualia rizika. žaidimo internetinėje svetainėje dalyviai galės rasti daug naudingos informacijos bei patarimų kaip sėkmingai investuoti, taip pat bus pateikiamos ir savaitinės akcijų rinkų apžvalgos. Taigi, ir dalyviai, neturintys jokios investavimo patirties, galės sėkmingai varžytis su bendraminčiais iš visos Europos.

Komentarai [ 6 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėIKI labdaros akcija pradžiugino apie 30 tūkst. vaikų
2010-01-07, 16:18:06
Eglė Šliževičiūtė


Iki Trijų Karalių apie 30 tūkst. vaikų iš skurstančių šeimų visoje Lietuvoje išdalinti žaislai, nupirkti prekybos tinklo IKI organizuotos labdaros akcijos "Padovanok Kalėdų stebuklą" metu. Akcijos partneris – labdaros ir paramos fondas "Maisto bankas" – dovanėles vaikams dalijo per socialinius pedagogus mokyklose, socialinius darbuotojus, šeimos centrus bei įvairias organizacijas, dirbančias remtinų šeimų labui.

Akcija "Padovanok Kalėdų stebuklą" buvo inicijuota siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad Lietuvoje daugėja skurdžiai gyvenančių šeimų, o vaikai iš jų Kalėdas šiemet sutiks ne taip, kaip anksčiau. Pasak IKI prekybos tinklo atstovų, akcijos rezultatai įrodė, kad noras padėti sunkiau gyvenantiems visuomenės nariams sunkmečiu nedingo ir netgi tapo dar didesnis. "Nemažai pirkėjų aukojo net po kelis žaislus, į specialias akcijos dėžes dėjo ir maisto produktus arba nešė žaislus iš namų", - sakė IKI rinkodaros ir komunikacijos vadovas Arvydas Rimas.

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 2.8 ] Skaityti toliau

MenasAngelui
2009-12-24, 10:14:51
Eglė Neseckaitė


šerkšnų peizažai ant sienų
žavi
jaunuolius
rašančius eilėraščius
tačiau ne kiekvieną

šerkšnų peizažai ant sienų
išpurkšti dažais
o pagrindine tema
tampa 
angelai

Komentarai [ 1 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėIr vėl šitas Stepas neduoda Utenai ramybės...
2009-12-19, 23:17:51
Violeta Develienė


Smagią gruodžio 8 popietę aukštaitijos sostinėje, Utenoje, blykstelėjo puikus renginukas moksleiviams. Pavadintas skambiu "Lietuvos tūkstantmečio vaikai iš pa Utenas" vardu, tarsi įpareigojo būti rimtiems. Pasidžiaugti vieni kitais, pasigalinėti kuris greitesnis, kurio išmonė ir energija didesnė moksleivius į Utenos kultūros centro salę sukvietė Utenos švietimo centras ir Utenos Adolfo Šapokos mokytojas ekspertas Steponas Eitminavičius.

"Gerbiamieji uteniškiai, kadangi artėja Lietuvos tūkstantmečio pabaiga, todėl norisi dar sykį susirinkti. Paprastai, žmogiškai. Yra proga – mūsų tūkstantmečio mokiniai" - taip kreipėsi mokytojas, siusdamas raštus kolegoms.

Komentarai [ 3 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

StudijosStudijos Danijoje
2009-12-17, 23:05:21
Tomas Vytas


Aplinka.
Danija – piečiausia Šiaurės Europos šalis, jungianti Vidurio ir Šiaurės Europą. Kadangi didžiajai daliai klimato daro įtaką šiltoji Šiaurės Atlanto srovė, net ir žiemą temperatūra retai kada nukrinta žemiau 0 o. Danai be galo daug dėmesio skiria gamtai bei aplinkos taršos mažinimui, todėl vietoje kelionės į darbą mašina ar autobusu jie mieliau renkasi dviratį. Užmiesčiuose neaprėpiamo platumo javų, kukurūzų bei rugių laukai tikrai nustebins kiekvieną. Drėgnas šalies klimatas turi didelę įtaką augalijai, todėl pavasarį augalų žydėjimas tampa nuostabia atrakcija kiekvienam, nes tuomet pasiėmęs dviratį gali nuvažiuoti už miesto ir grožėtis bundančia gamta.

Komentarai [ 2 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėUtenoje apie 1900 vaikų iš skurstančių šeimų laukia Kalėdų stebuklo
2009-12-15, 18:49:36
Eglė Šliževičiūtė


Sunkmečiu Lietuvoje daugėja skurstančių šeimų, jų vaikai šventes šiemet sutiks nebe taip džiugiai, kaip anksčiau, todėl prekybos tinklas IKI inicijuoja kalėdinę labdaros akciją "Padovanok Kalėdų stebuklą", į kurią įtrauks savo pirkėjus ir gausią interneto bendruomenę.

Iki gruodžio pabaigos vieninteliame IKI prekybos centre Utenoje, kaip ir visoje Lietuvoje, stovės įrengtos akcijos ženklais išsiskiriančios lentynos su vaikiškais žaislais. Kiekvienas pirkėjas galės nupirkti vieną ar kelis kokybiškus ir nebrangius žaislus, prirašyti savo palinkėjimą ir įdėti juos į specialias akcijos dėžes, esančias kiekvienoje parduotuvėje. Prieš Kalėdas šie žaislai atiteks skurdžiai gyvenančioms šeimoms. Labdaros fondo "Maisto bankas" duomenimis, vien Utenoje sunkiai besiverčiančiose šeimose auga apie 1900 vaikų, o visoje Lietuvoje jų yra per 50 tūkst.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

PagrindinėMiško žvėreliai kovoja su kiaulių gripu
2009-12-12, 22:32:26
"Utenos jaunimo" redakcija


Sandrai, nes šitą sugalvojau Utenos "čiliake"

Sužavėti "Velnio advokatų" (Delfi.lt) Audriaus Lelkaičio ir Olego Lapino, "Utenos jaunimo" vyrai sumąstė apšviesti visuomenę, kaip sugyventi su lietuviškos apokalipsės maru – kiaulių gripu (su badu kovoja konservatoriai, mirtimi – algas penkiaženklėmis sumomis skaičiuojantys ligoninių vadovai, karui su pedofilais diriguoja policija). Prisimindami, kad "blogiausi dalykai pasaulyje padaryti prie rimtos veido išraiškos", skelbiame karą kiaulių gripui! Šiandien kalbame apie respiratorius ir jų neveiksnumą.

Palaukite... (Atsisiųsti "Adobe Flash Player")

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėKaraliaus žudikas tapęs šventuoju...
2009-12-02, 21:18:26
Norbertas Černiauskas


Kiekvienas miestas ar kraštas yra įžymus savo asmenybėmis. Lietuva mini savo tūkstantmetį. Šia proga būtų įdomu pažvelgti į pačias iškiliausias ir įdomiausias Utenos krašto tūkstantmečio asmenybes, kurios garsino Utenos ar visos Lietuvos vardą ne tik savame krašte, bet visame regione ar net Europoje. Šis straipsnių ciklas skirtas dešimčiai garsiausių asmenybių iš Utenos.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos