• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-08-19


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėKam žmogui reikalinga laisvė?
2011-11-08, 6:40:36
Baltapūkė


Laisvė yra labai brangi. Dėl jos žmonės kovoja. Laisvė žmogui reikalinga, kad jis galėtų skleisti gėrį, džiaugsmą, meilę, kad padėtų kitam žmogui nelaimėje, kad pasiektų savo tikslą.
Grožį, gėrį, džiaugsmą, meilę skleidžia tik laisvi žmonės. Jie laimingi, jų veidai švyti, o širdys pripildytos tyros meilės. Nelaisvėje į kalinti žmonės yra visiška priešingybė laisviesiems. Jie yra užsidarę, nelaimingi, liūdni. Jų veidai pilki, o patys vaikšto kaip šešėliai. Laisvė reikalinga tam, kad būtume patys savimi, be jos žmogus yra lyg be sielos.

Nelaisvėje žmonės negali išpildyti savo svajonių, siekių. Jis gali tik įsivaizduoti, kad turi ko nori, tačiau atsimerkęs ir sugrįžęs į tikrovę, jo visos viltys žlunga. Nuo viso to žmogus sielvartauja ir tampa toks silpnas, kad net atsisakytų savo gyvenimo. Žmogus tampa nebe savimi, jis priklauso kitam ir neturi jokių teisių. Manau, kad laisvė reikalingiausia jaunimui, nes jaunam žmogui viskas įdomu, jis nori nuotykių ir pasaulio pažinimo. Jo tikslai - rasti atsakymus į klausimus.
Šiais laikais laisvė praranda savo vertę, ji nuvertinama. Dėl laisvės kovose, žmonės tampa vieningi. Laisvė žmogui labai reikalinga, tik reikia protingai ją panaudoti. Jaunimas – puikus pavyzdys. Jaunam žmogui laisvės reikia daugiausia. Jam viskas įdomu, jis nori patirti įvairiausių ir netikėčiausių nuotykių. Šiuo metu daug kam žinoma jaunų žmonių susiskirstymas, pagal mėgstamus pomėgius ir rūbų stilių, interesus, gyvenimo tikslus, muziką.
Aš neįsivaizduoju gyvenimo be laisvės. Nors neturiu jos tiek, kiek noriu. Kaip kurie, turėdami laisvės per daug, praranda sveika protą ir nusirita gyvenimo požemin. Išvada tokia, kad laisvės žmogui labai reikia, tik reikia protingai ją panaudoti gyvenime. Laisvė tam, kad galėtume nevaržomai gyventi.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Kam žmogui reikalinga laisvė?

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 732

Įvertink!

Komentarai [ 4 ]
2012-03-17, 20:15:06
pIwgirykFTsNyFanXW rašo:
orLIXr , [url=http://dqroktgaxyoz.com/]dqroktgaxyoz[/url], [link=http://lghdxfcsmfty.com/]lghdxfcsmfty[/link], http://vzhxnlcyzgtm.com/
2012-03-15, 6:01:28
mhLdtRmj rašo:
Zs9ilA , [url=http://xvgexjmydumh.com/]xvgexjmydumh[/url], [link=http://owuvjlsigzba.com/]owuvjlsigzba[/link], http://fkoxuxdjsaml.com/
2012-03-15, 0:35:11
oqwMcZGkwfDANdmrhc rašo:
raEPtL <a href="http://vztbtbcwnjze.com/">vztbtbcwnjze</a>
2012-03-14, 11:03:09
WonTBHQSADT rašo:
Sveiki. Jei norite būti iš tikrųjų svkeii, būtinai perskaitykite šį straipsnį!Paskutiniu metu truputį vengiau šios temos vien dėl dideles atsakomybės prieš tokia liga sergančius klientus, bet ne veltui turiu kelias klientes net su ketvirtomis stadijomis, kurios jau septyneri metai su šia liga, o daugelio besikreipiančių į tradicinės medicinos specialistus jau nebėra gyvųjų tarpe Šis straipsnis patvirtina mano paskaitose išsakytas mintis (ką sužinojau paskaitose JAV) ir dar galėčiau šiek tiek jį papildyti iš savo patirties. Visada minėjau, kad įvertinus tris pagrindines vėžio atsiradimo priežastis, galima su juo kovoti. Pirma stiprinti imunitetą vaisiais ir daržovėmis (aišku ne iš prekybos centrų), o ne silpninti chemoterapija, antra mažinti stresą (arba normalizuoti vidinę dvasinę pusiausvyrą), trečia vengti nesveiko maisto vėžiniu ląstelių maitintojo. O panaudojant paskutines mokslo naujienas, papildomai vartojant ne vien Salvestrolį, bet naujai atrastą medžiagą vieną iš stipriausių antioksidantų Resveratrolį mes tikrai galime padėti ne vien sau, bet ir savo artimiesiems.

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos