Draugai

PagrindinėŠachmatų turnyras Utenoje
2010-12-15, 18:09:21
Laurynas Martinavičius

2010 metų lapkričio-gruodžio mėnesių savaitgaliais „Aušros“ prekybos centre vykęs šachmatų turnyras baigėsi. Jame dalyvavo trijų amžiaus kategorijų dalyviai: mažiausieji iki 16 metų, vyresnieji 16-26 metų, trečiojoje varžėsi vyresni nei 26 metų atstovai. Renginį organizavo Visuomeninė organizacija Utenos ekonomikos ir kompiuterijos klubas. Jis sukėlė didžiulį susidomėjimą – per tris savaitgalius buvo sužaista daugiau kaip 200 partijų! Renginys buvo patrauklus ne vien šachmatų meistrams, bet ir žiūrovams. Keletas stebėtojų, norėdami išbandyti savo jėgas, metė iššūkį profesonalams, kurie mielai sutiko pasivaržyti.

Laisvesnėmis minutėmis turnyro dalyvės panelės noriai žaidė šaškėmis, nors šis žaidimas į programą ir nebuvo įtrauktas.

Turnyro nugalėtojų laukė prizai. Turiu pabrėžti- prizai buvo tikrai geri, nes juos įsteigė PC „Aušroje“ prekiaujančios firmos: „Metalų natos“, grožio salonas „Birutė“, „Dandis“, „Pieštukai popieriukai“, „Vaikų pasaulis“, „Čili pica“! Renginį taip pat rėmė Utenos rajono Mero fondas ir PC „Aušra“.

Nugalėtojai išsirikiavo tokia tvarka. Vaikų grupėje pirmoji vieta Karolis Treinys, antroji - Deimantas Gališauskas ir trečiąją užėmė Benjaminas Venslovas. Jaunimo grupėje nugalėtoju tapo Tomas Stanevičius, antroji vieta Laurynas Martinavičius, o trečiąją iškovojo merginų atstovė Brigita Žiemytė. Suagusiųjų grupėje vyko įnirtinga kova, kurioje pergalę išplėšė Alvydas Rudokas, antrojoje vietoje liko Vytautas Kirka, o trečiąją vietą užėmė Henrikas Sakalinas.

Renginio organizatoriai už galimybę surengti sporto šventę dėkoja visiems rėmėjams, o už šypsenas dėkojame „Aušros“ lankytojams.