• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


KETVIRTADIENIS
2019-11-21


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


Sportas"Šilutė" nepasipriešino
2009-02-28, 21:29:50
Ovidijus Stauskas


Vasario 28 dieną, šeštadienį, Utenos "Juventus – LKSK" žaidė paskutiniąsias reguliariojo NKL sezono rungtynes prieš "Šilutės" ekipą. Mačas vyko Utenos sporto rūmuose. Progą pailsėti ir "šildyti" atsarginių žaidėjų suolelį gavo pagrindinis "Juventus" įžaidėjas Saulius Raziulis. Kompaniją palaikė Vaidas Trepočka. Žaidėją jau kuris laikas kamuoja piršto trauma.

Rungtynes griausmingai "atidarė" Eimutis Petravičius, sudarkęs oponentų gynybą ir ataką užbaigęs galingu dėjimu. Į jį "Juventus" atsako nesulaukė, o Mindaugas Kalvelis pelnė dar du taškus. Po to sekė pora sėkmingų svečių atakų ir rezultatas tapo lygus. Pirmajame kėlinyje "Šilutės" gynybą ypatingai stiprino centro puolėjas Curtis Muse.

Įpusėjus kėliniui sulaukėme pirmojo Eimučio Petravičiaus tolimo metimo. Rezultatas 12:8. Nors varžovai demonstravo drausmingą komandinį žaidimą, uteniškiai į priekį yrėsi užtikrintų metimų pagalba. Pirmasis kėlinys baigėsi "Juventus – LKSK" turint 10 taškų persvarą (28:18).

Antrąjį kėlinį pradėjo svečių žaidėjas V. Savostjanovas, pataikydamas du baudų metimus. Aikštėje pasirodęs Raimundas Ambrulaitis neleido saviškiams paleisti vadelių ir iš eilės pelnė 4 taškus. "Šilutė" atsakė tritaškiu metimu , tačiau "Juventus" ir toliau išlaikė dviženklę persvarą. Svečių puolėjas Dainius Vaitelis pataikė dvitaškį su pražanga. Tai trenerį Mindaugą Kildišių vertė sunerimti, todėl buvo paprašyta minutės pertraukėlės. Kaip visada sirgalių kraują kaitino "Juventus – LKSK" šokėjos. Persvara sumažėjo iki 9 taškų, tačiau savo dvitaškį smeigė Audrius Mineikis, o Raimondas Ambrulaitis pataikė baudos metimą. Vėliau sekė nedidelė duobė ir po penkių iš eilės "Šilutės" pelnytų taškų šeimininkai tapo pasiekiami dviem taikliais tritaškiais. Uteniškiams pavyko apsiginti ir kėlinį metimu iš po krepšio užbaigė Mindaugas Kalvelis. Rezultatas - 46:39 šeimininkų naudai.

Ilgoji pertrauka priklausė "SunGym" sporto ir sveikatingumo centro šokėjoms. Pasirodė merginų "street dance" grupė. Sudėtingi, akį traukiantys judesiai sulaukė gausių ovacijų. Merginų pastangos "Juventus" žaidėjus puikiai nuteikė antrajai rungtynių daliai.

Antroji mačo pusė prasidėjo Curtis Muse dvitaškiu. Amerikiečiui atsakė Eimutis Petravičius ir Audrius Mineikis. Ši žaidėjų pora paleido galingą dvitaškių bei tritaškių laviną. Šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą - 65:51. "Šilutė" nesiruošė sudėti ginklų ir pelnė keletą lengvų taškų iš po krepšio. Aidas Viršilas pataikė sudėtingą tritaškį metimą, į kurį atsakė pastaruoju metu agresyviai po krepšiu žaidžiantis Mindaugas Kalvelis. Po kelių akimirkų tinklelį skrodė uteniškio krašto puolėjo Mariaus Kugaudos tritaškis. Kėlinį užbaigė svečiai, tačiau "Juventus" jau triuškino varžovus – 80:60.

Pertrauką "okupavo" vaikinų "break dance" grupė. Deividas, Mindaugas ir Gediminas demonstavo puikų ritmo pojutį ir krepšinio sirgalius sužavėjo įspūdingais akrobatiniais triukais. Ypatingas emocijas rodė susirinkusios merginos :) Tikėkimės, jog tokie pasirodymai tikrai padės populiarinti gatvės šokius.

Ketvirtojo kėlinio taškų badą taikliu dvitaškiu numalšino Raimondas Ambrulaitis. Aplodismentų sulaukė "Juventus" gretose pasirodęs jaunasis Aurelijus Avižienis, kuris iškart pelnė du taškus. Paskutiniajame kėlinyje drausmingas "Šilutės" žaidimas visai išsiderino, pasipylė klaidos. Tai tik skatino uteniškius toliau kopti pergalės laipteliais. Raimondas Ambrulaitis ir toliau karaliavo po krepšiu, o Eimutis Petravičius neleido abejoti snaiperio talentu. Rezultatas - 91:70. Pačioje rungtynių pabaigoje "Juventus – LKSK" krepšininkai kiek atsipalaidavo ir suteikė progą "Šilutei" pelnyti keletą lengvų taškų. Galutinis varžybų rezultatas – 92:77.

Utenos krepšininkų pergale baigėsi paskutinės reguliariojo NKL sezono rungtynės. Turnyrinėje lentelėje Utenos "Juventus – LKSK" tvirtai laikosi pirmoje vietoje. Atkrintamosios varžybos prasidės kovo pabaigoje, o iki tol turėtume išvysti keletą mūsiškių pasirodymų draugiškose rungtynėse.


Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Problemų dorotojams – „Keliaujanti socialinė virtuvė“
Bibliotekų Savaitė Utenoje
Misija baigta
Ilgąjį penktadienį į raidžių lankas!
"Kam man tos simfonijos?"
"Pasukite į kairę, ten baltos durys..."
Namams - arklys, delnams - tautinė juosta
Šeštadieninė minčių liūtis
Idėjų pliūpsnis Utenoje
Maištingas Rokas beldžiasi...
Neburbuliuok pro šalį!
Šmurkšt į ežeriuką?
Vat ir PASIDARĖM!
Iš Milnoro dienoraščio. Pirmasis puslapis
Suklupę kryžkelėje
Be narkotikų – Tu "kietas"!
"Šilutė" nepasipriešino
Interviu su "T&T"
Hejdå, Sverige!
"Nebūk abejingas!"
Sportas po žiemos miego
Komandos kapitonas
Trūksta fantazijos
Rock Friday
NATO šalių krepšinio čempionato apžvalga

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1230

Įvertink!

Komentarai [ 5 ]
2009-05-29, 21:55:32
ji rašo:
jauni dar esat ir lengva mulkinti sakant va tam tavem , todel tau neliko. Ekonomine situacija nera gera, todel norint kazka pasiekt tenka ne laukt rankutes susidejus ir dejuojant, nevien tik popieriukuose savas mintis destyt, bet ir veik. Gaila, neteko matyt nei pacio Jusu miesto, nei arenoj pabuvot, bet abejoju ar neatrastumet joje kampelio norimam klubui pries tai surade kam savas mintis isdestyt, Protingas mintis, ne vien norus su visais galimais sprendimais. Linkiu nenurimt. O apie jus ir jusu arena butent ir suzinojau kai Utenos varda pradejo gasinti Jusu miesto krepsinio komanda ( zmones garsinantys jusu miesta ir nebutinai uteniskiai) triuskindama viena komanda po kitos. Sekmes ir savu svajoniu igyvendinimo
2009-03-05, 10:10:24
meno_forma rašo:
Visu 100 % pritariu Komentaras_03. Taip ir yra...vieni buve mokinukai rase projekta, kad gautu bent MINIMALU finansavimo breiko klubui. Sake negavo nieko. Paklausiau kaip galvoji Kodel? Sake, kad didelis, labai didelis finansavimas atiteko "JUVENTUSAMS" ir dar kazkam kitam, o jiems nieko ir neliko. Zodziu, kazkaip gerai galvojau apie tuos, kurie sedi ten auksciau, Utenos valdzioje. Viskas dabar keiciasi...keiciasi ir mano nuomone apie Juos. Tuos "aukstus" dede, kurie visa tai dalina.
2009-03-02, 19:19:31
KOmentaras_03 rašo:
Juventus- Utenos gėda! Ar jūs bent pagalvojat prie ko čia "Utenos" ?? Toje komandoje žaidžia vienas uteniškis ir tas, išeina kai +40 taškų skirtumas kokiom 3-5minutėm. Apgailėtini nieko verti Juventus gerbėjai!
2009-03-01, 22:48:51
Traiskytojas rašo:
Tylek ok? Kad nebegirdeciau taves! @_@
2009-03-01, 21:15:47
meno_forma rašo:
Man tik dabar gaila, kad ta arena pastatyta yra TIK "Juventus'ams". eiliniam paprastam žmogeliui ten kažką veikti apart lanko ir vartų manau nėra ir nebus. O toks "pasididžiavimas" jau...GĖDA.

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos