• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-08-19


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėUtenoje apie 1900 vaikų iš skurstančių šeimų laukia Kalėdų stebuklo
2009-12-15, 18:49:36
Eglė Šliževičiūtė


Sunkmečiu Lietuvoje daugėja skurstančių šeimų, jų vaikai šventes šiemet sutiks nebe taip džiugiai, kaip anksčiau, todėl prekybos tinklas IKI inicijuoja kalėdinę labdaros akciją "Padovanok Kalėdų stebuklą", į kurią įtrauks savo pirkėjus ir gausią interneto bendruomenę.

Iki gruodžio pabaigos vieninteliame IKI prekybos centre Utenoje, kaip ir visoje Lietuvoje, stovės įrengtos akcijos ženklais išsiskiriančios lentynos su vaikiškais žaislais. Kiekvienas pirkėjas galės nupirkti vieną ar kelis kokybiškus ir nebrangius žaislus, prirašyti savo palinkėjimą ir įdėti juos į specialias akcijos dėžes, esančias kiekvienoje parduotuvėje. Prieš Kalėdas šie žaislai atiteks skurdžiai gyvenančioms šeimoms. Labdaros fondo "Maisto bankas" duomenimis, vien Utenoje sunkiai besiverčiančiose šeimose auga apie 1900 vaikų, o visoje Lietuvoje jų yra per 50 tūkst.

"Mūsų kalėdinės labdaros akcijos tikslas yra atkreipti dėmesį į tuos, kurie dažnai yra nepelnytai pamirštami – vargingai gyvenančių šeimų narius. Norime, kad į šią akciją įsitrauktų ir mūsų pirkėjai – socialiai atsakingi ir geranoriški žmonės. Kartu su jais užtikrinsime, kad vaikams iš remtinų šeimų žiemos šventės būtų linksmos ir vertos malonių vaikystės atsiminimų", - teigė IKI atstovas ryšiams su visuomene Valdas Lopeta.

Akcijos partnerio – labdaros fondo "Maisto bankas" – duomenimis, sunkiai besiverčiančių šeimų šalyje sparčiai daugėja, tačiau vaikai iš tokių šeimų paprastai sulaukia mažiau visuomenės dėmesio nei tie, kurie yra globojami vaikų namuose. "Vaikai visur yra vaikai – jiems vien skanėstai tikrų Kalėdų nesukuria. Todėl bendrom jėgom su IKI šiemet dalinsime ne tik maistą, bet ir dovanosime žaisliukus", - sakė labdaros ir paramos fondo "Maisto bankas" direktorė Deimantė Žebrauskaitė.

IKI kalėdinė labdaros akcija www.kaledustebuklas.lt jau savaitę vykdoma ir internete. Daugiau nei 3700 Lietuvos tinklaraštininkų, interneto svetainių ir socialinių tinklų dalyvių prie akcijos prisidėjo į savo tinklaraščius įsidėdami specialų akcijos skydelį. Kaskart jį paspaudę skaitytojai padidina bendrą akcijos fondą 5 centų suma. Šiuos pinigus labdarai skiria IKI prekybos tinklas, už juos taip pat bus perkami žaislai remtinų šeimų vaikams. Šiuo metu paspaudimų jau surinkta už daugiau nei 21 tūkst. litų. Planuojama, kad iki Kalėdų žaislų Lietuvoje bus išdalinta mažiausiai 20 tūkst. vaikų iš skurdžiau gyvenančių šeimų.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
IKI labdaros akcija pradžiugino apie 30 tūkst. vaikų
Utenoje apie 1900 vaikų iš skurstančių šeimų laukia Kalėdų stebuklo

Įvertinimas
Įvertinimas:
2.9
Jau įvertino: 855

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos