• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-12-09


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėUtenoje pristatyta visuomenės pažangos akcija "Nereikia diržo!"
2009-11-18, 20:13:37
Daiva Selickaitė


Lapkričio 18 d., Utena. Šiandien Utenoje pristatyta iniciatyvos "Augink atsakingai" visuomenės pažangos akcija "Nereikia diržo!”, kviečianti žmones atsisveikinti su diržu kaip atgyvenusia bausmės priemone ir parodyti, kad Lietuvai reikia kūrybingos, laisvai mąstančios kartos. Tokia karta gali užaugti tik aplinkoje be smurto. Akcijos globėjas yra LR švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, palaikymą akcijai Utenos miesto savivaldybės vardu išreiškė miesto meras Alvydas Katinas.

Į pristatymą Utenio aikštėje susirinkę mokiniai, jų tėveliai ir pedagogai dovanojo nereikalingus diržus ir atvirukuose įrašė pasiūlymų, ką galima sukurti iš surinktų diržų.

"Akcija vyksta jau trečią savaitę, ir matome, kad šalies žmonių įsitraukimas ir rodoma iniciatyva prisidėti yra nepalyginti didesnė, nei manėme prieš akcijai prasidedant. Utenoje taip pat tikimės surinkti kuo daugiau diržų, kiekvienas iš kurių yra simbolinis įrodymas, kad Lietuvos visuomenės požiūris į vaikų auklėjimą keičiasi", - sakė "Augink atsakingai" iniciatorės, bendrovės "Omnitel", atstovas, Vilniaus regiono atstovybės vadovas Elmaras Milinavičius.

Akcijos pristatyme dalyvavo dainininkė Eva ir TV laidų vedėjas Rimas Valeikis – vieni iš daugelio akciją palaikančių televizijos, meno ir kultūros žmonių. Tarp jų – Edita Mildažytė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Rolandas Vilkončius, Aleksandras Pogrebnojus, Nerijus Juška, Livija Gradauskienė, Vytautas Rumšas, Karina Krysko, Rimas Valeikis, Laura Imbrasienė, Gabrielė Martirosianaitė ir kiti. Visi jie, remdamiesi žmonių idėjomis, iš padovanotų diržų kurs meno kūrinius, kurie, akcijai pasibaigus, bus eksponuojami viešosiose erdvėse.

Planuojama, kad per lapkritį specialus "Nereikia diržo!” autobusiukas dar apsilankys kituose Lietuvos apskričių centruose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje. Akcijos autobusiukas jau apsilankė Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose ir Kaune.

Akciją organizuoja socialinės iniciatyvos "Augink atsakingai" iniciatoriai mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" ir visuomeninė organizacija "Gelbėkit vaikus". Į akcijos organizavimą įsitraukė dvi didžiausios jaunimo organizacijos – Lietuvos skautija ir Lietuvos moksleivių parlamentas.

Detalesnė informacija apie akciją ir jos eigą visos akcijos metu bus skelbiama interneto svetainėje www.augink.lt.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Utenoje pristatyta visuomenės pažangos akcija "Nereikia diržo!"

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 805

Įvertink!

Komentarai [ 1 ]
2010-03-17, 11:40:24
osk rašo:
100 % palaikau akcijos iniciatorius. Smurtas nieko neišspręs. Auklėdami vaikus diržu tėvai labai rizikuoja. Na sutinku, kad kartais diržo reikia, tačiau nereikia perlenkti lazdos.

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos