• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


KETVIRTADIENIS
2019-11-21


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėVat ir PASIDARĖM!
2009-04-25, 22:55:33
Ovidijus Stauskas


"Nesitikėjau, kad šulioj kada nors bus galima taip paošt ;D" – tokius internautų komentarus iššaukė balandžio 23 dieną Adolfo Šapokos gimnazijoje vykęs paramos koncertas "PASIDAROM". Atsižvelgus į dalyvavusių grupių bei gerbiamosios publikos nuomonę – tai tyriausia tiesa, tačiau apie visus renginio "perliukus" būtina pasakoti nuosekliai. 

"PASIDAROM" idėja gimė grupės "Padvalas" vaikinų galvose. Ne, koncerto metu surinktos lėšos nebuvo skirtos gelbėti mirties nasruose atsidūrusį gėlių darželį. Šįkart į taikiklį papuolė gimnazijos būgnai, kurie bene kiekvieną pertrauką kenčia "kieto ritmo" megėjams malonumą sukeliančius lazdelių smūgius. Gvęrantys instrumentai pažadino jaunųjų muzikantų herojiškumą, tad taip prasidėjo koncerto, kurio pavadinimas įkvepia ir padėti, ir linksmintis, rengimo darbai.

Palaukite... (Atsisiųsti "Adobe Flash Player")

Paramos koncertą reklamuojantys plakatai gimnazijos bei miesto sienas papuošė jau prieš savaitę. Juose švietė Šapokos gimnazijos okerstro, "Padvalo", "Pusės kainos" bei "Rotary Pump" vardai. Pastariesiems buvo suteiktas garbės svečių titulas, nes vaikinukai pas "šapokynės" liaudį atvyko iš Dusetų. Auka, leidžianti patekti į renginį tikras simbolis – 3 litai. 

Galiausiai atslinko lauktoji diena. Šioks toks šurmulys buvo jaučiamas tarp grupių narių repeticijų metu. Juk privalus tobulas pasirodymas! Kol vieni reguliavo garso sistemą, o kiti kojeles mankštino žaisdami populiarųjį "kickbag‘ą", į gimnazijos salę įžengė "Rotary Pump" vaikinai. O kartu su jais atkeliavusiu nauju energijos gūsiu į salę ėmė plūsti pirmieji žiūrovai. Deja, minia nežibėjo gausybe, o kai kurie puse lupų kalbėjo apie fiasko. Bet.... 

...jau į sceną užkopęs Adolfo Šapokos gimnazijos orkestras sulaukė fantastiško palaikymo. Tai visiškai paliudijo, jog mažuma nereiškia silpnybės. Orkestrantai atliko "vietiniams" gerai žinomus kūrinius kaip "Eye of the tiger", "Fuga D-Moll", pradžiugino ir nuotaikingas M. Mikutavičiaus "Trys milijonai" skambesys. Melodija daugelį žiūrovų privertė išspausti nors kelis dainos žodžius, o entuziastingiausi negailėjo balso. Orkestro vadovas V. Latonas netgi pademonstravo keletą išties originalių šokio judesių. Pasirodymą užbaigė garsusis "Deep Purple – Smoke on the water". Susirinkusieji sulaukė orkestrantų vadovo pagyrų, kuriomis vyras dėkojo už palaikymą ir, nors surinktų pinigų užteko tik naujam laidui, linkėjo puikaus vakaro. 

Savo eilės sulaukė jau įsibėgėjantys "Pusė kainos". Prie būgnų sėdo Aleksas, bosinę gitarą čiupo vokalistas Vykintas, o soline gitara užsiėmė Tadas. Vos pradėjus groti buvo parodytos salės techninės galimybės. Šviesos, dūmų kamuoliai, "Padvalo" bosistas Irmantas bei kokybiška muzika užvedė dalį žiūrovų, ir prie scenos užsimezgė pirmasis "headbang‘as". Taip pakrypę įvykiai tik skatino Vykintą dainuoti energingiau. Beje, humoro jausmo nestokojantis vaikinas kiekvieną dainą palydėjo komentarais, keliančiais šypsnį. Grupė atliko per Šapokos Gimnazijos Muzikinius Apdovanojimus pristatytas dainas: "Kinas", "Ko tu nori?". Grojaraštį papildė ir naujienos, iš kurių itin šiltai sutikta "Eik tu NAmo". Kai kuriems susirinkusiesiems pasirodė keista, jog aktų salėje taip siaučia grupelė žmonių, tačiau jos gretos tik gausėjo...Vienas įdomus pastebėjimas. Solistas Vykintas vaizdžiai argumentavo ex-Šapokiečio Modesto Vaišnoro teiginį apie krepšininkų tautą. Vaikino į žiūrovus mestas limonado butelis skriejo kiek pavojinga trajektorija! 

Po akimirkos sceną okupavo puikiai pažįstama "Padvalo" sudėtis: Mingas, Irmis, Gedas bei Ignas. Grupė jau kaip reikiant įsišelusį jaunimą nustebino pagarba, išreikšta Celline Dion bei jos skęstančiam "Titanikui". Ignas, veikiausiai pramankštindamas balsą, šauniai sudainavo trumpą kūrinio "cover‘į". "Padvalas" – renginio šeimininkai, todėl pasirodė stipriai, kaip ir turėjo. Tiek būgnininkas, tiek gitaristai, tiek vokalistas tryško linksma energija atlikdami dainas: "Valdžia", "Nesimelsk, bobute" (hitas!), "Varžtas". Šapokiečius šūksniais itin palaikė svečiai "Rotary Pump". Galiausiai kitas scenos kraštas sulaukė "pog‘o". Tai natūralus reiškinys, kai koncerte skambant sunkesnei muzikai, jos mylėtojai meilę reiškia galingais tarpusavio apsistumdymais. Žinoma, niekas nenukentėjo, o įkaitusi minia norėjo daugiau, todėl būgnininkas Gedas, pasiskolinęs kolegos Alekso lazdelės, tęsė pasirodymą. Jo vinimi tapo Igno įnirtingas šuolis nuo scenos. Tokio drąsaus roko koncerte net kilnaus poelgio vargiai buvo tikėtasi, nes sprendimas sugauti vaikiną priimtas šiam jau pasiekus aukštą skrydžio tašką. 

Paskutinieji akordai priklausė "Rotary Pump". Dusetiškiai groja "metal" stiliaus muziką, tad jos dozės nepašykštėjo ir Utenai. Sekė daug skirtingų stiprių "headbang" bei "pog" bangų. Grupės pasirodymas buvo išties netrumpas, jo metu nuskambėjo ne tik autorines "Rotary Pump" dainos, bet ir "My friend of misery" iš "Metallica" repertuaro bei Povilo Meškėlos "Mes jėga". Labiausiai karštis išpylė grupei atliekant vieną iš pagrindinių savųjų kūrinių "Metalas". Šapokiečiai bei susirinkę draugai iš kitų mokyklų pademonstravo tikrą vienybę ir sušoko bene smarkiausią laukinį šokį. Jėgų pilnai pakako ir antram kartui, nes šūkis "Pakartot!" nesiruošė pritilti. Verta paminėti jaunąjį bosistą Paulių. Daugelis kalbejo, jog tokį atsidavusį muzikantą rasti išties sunku, nes šiais laikais jaunųjų grupių atstovai dažniau mąsto apie teisingą atlikimą, o ne apie judesius scenoje. Paulius puikiai suderino du dalykus ir žiūrovus nustebino nepaliaujama energija bei boso partijomis. 

Štai tokia gaida ir baigėsi labdaros renginys "Pasidarom". Rezultatas – surinkti 235 litai. Vis dėlto koncertas tikrai vykęs, jei ne komercine, tai šėliojimo prasme. "Kam reikia tų didelių koncertų? Duodi 3 litus ir bėgi Šapokos salėn!" - tokia būgnininko Alekso nuomonė užbaigia pamintijimą apie linksmą liūdnų Šapokos gimnazijos būgnų likimą.


Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Problemų dorotojams – „Keliaujanti socialinė virtuvė“
Bibliotekų Savaitė Utenoje
Misija baigta
Ilgąjį penktadienį į raidžių lankas!
"Kam man tos simfonijos?"
"Pasukite į kairę, ten baltos durys..."
Namams - arklys, delnams - tautinė juosta
Šeštadieninė minčių liūtis
Idėjų pliūpsnis Utenoje
Maištingas Rokas beldžiasi...
Neburbuliuok pro šalį!
Šmurkšt į ežeriuką?
Vat ir PASIDARĖM!
Iš Milnoro dienoraščio. Pirmasis puslapis
Suklupę kryžkelėje
Be narkotikų – Tu "kietas"!
"Šilutė" nepasipriešino
Interviu su "T&T"
Hejdå, Sverige!
"Nebūk abejingas!"
Sportas po žiemos miego
Komandos kapitonas
Trūksta fantazijos
Rock Friday
NATO šalių krepšinio čempionato apžvalga

Įvertinimas
Įvertinimas:
3.7
Jau įvertino: 2028

Įvertink!

Komentarai [ 59 ]
2009-06-03, 16:53:40
Fliperis rašo:
Padvalas: tas vaikinas su skiautere ismok grot boske, nes tavo partijos tokios lengvos kad pagrotu net berankis :OOO

2009-05-11, 19:55:14
PsichoPate rašo:
berniukai berniukai greičiau organizuokit kitą koncą tik šįkart be limonado mėtymo
2009-05-06, 21:57:02
Paulius rašo:
Labai malonu, kad Šapoka įsileido Saulės vyrukus ops:

Kai Ignas šoko ant mūsų tai buvo super, Puse Kainos punk varė nuostabiai, o Rotary Pump viską užbaigė klasiškai. PAGARBA \M/
2009-05-05, 21:13:35
Mindaugas rašo:
Tolokai, bet gi dabar kas antras su mašina, kas trečias vėl.. Galima susikooperuot nesunkiai.

Teko groti Dusetose kadaise. Labai patiko. Ten superinė medinė salė yra. Akustikos atžvilgiu tas labai gerai. Daug vietos tiek sėdėt, tiek ošt. Netgi balkonai yra. Jei neklystu, mokykla ten sena.

Geri laikai buvo :] Grojom tada su "Empty Box" pankais ir Šyza.

Beje, tiek pirmyn, tiek atgal mus suvežiojo "Mokyklinis". Jei grupė nedaug vietos užima, galima likusią erdvę gerbėjom (ais) užkišt.
2009-05-05, 17:48:40
ripas rašo:
kazkaip abejoju ar daug atvaziuotu, tolokai tos dusetos.
2009-05-05, 15:34:27
elena rašo:
Video montažas ir garso kokybė - klaiku. Padvalo vokalistas - nuostabus.
2009-05-04, 16:55:11
unitazas rašo:
šiaip tai pauliau jie vien dėl jūsų atvažiuotų, jei tik jūs labiau pasireklamuotumėt. neužteko, kad pamatėt, kaip jie ošia? per mūsų pasirodymą taip nedūko,kaip per jūsų.
tik manau, kai nos lb neužsikelkit ir viskas ;D
2009-05-03, 20:08:52
... rašo:
ar paošt atvažiuotų ?
2009-05-03, 20:01:09
Paulius rašo:
As toki klausima turiu. Jei tarkim mes padarytumem konca Dusetose ar uteniskiai atvaziuotu? Na mes aisku Padvala pakviestumem pagrot
2009-04-30, 22:31:26
Sgedas rašo:
aktyvi diskusija, zjbs
2009-04-30, 18:06:14
\m/ rašo:
Pasiekiau 666
2009-04-30, 0:37:36
Faithless rašo:
Blm, uzvedanti ta sena Padvalo daina youtubej \m/ xD ne veltui tokie auksti reitingai pageidautina,kad per sekanti koncerta toki gabala butinai atliktumet >
2009-04-29, 23:12:27
mingas rašo:
kad ryt butu 666 db uztai kad sugadinot mano darba
2009-04-29, 23:10:48
bum rašo:
šaunus užsiėmimas.
2009-04-29, 22:59:04
mingas rašo:
kuris kurwa balsavo? ;D as bbz kiek laiko krusiaus kol padariau 333 balsu..
2009-04-29, 22:55:49
mingas rašo:
as ten esu tik nesimatau
2009-04-29, 22:53:02
unitazas rašo:
čia čiuju pati padvalo pradžia ;D
2009-04-29, 22:51:33
bum rašo:
kraupu.
2009-04-29, 22:42:28
mingas rašo:
http://www.youtube.com/watch?v=xENKbZ8Or10 nu gerai wa idejau daina wiena padvalo uz dika
2009-04-29, 22:38:33
mingas rašo:
eik peklon dar taip nenuwertejom pries sita video kaina butu buvus 10lt o dabar tik 1.35 arba doner skarba
2009-04-29, 22:37:04
bum rašo:
trys centai !
2009-04-29, 22:35:28
mingas rašo:
seip ar tai jau mes cia esam tai px kaina sumazejo bet bent kiek reiketu gaut
2009-04-29, 22:34:46
unitazas rašo:
prtingas mingas ,protingas. daugiau tik prašyk ;D
2009-04-29, 22:31:29
mingas rašo:
tai kam tavo manymu uz tai bapkiu prasau?
2009-04-29, 22:30:51
unitazas rašo:
Ir šiaip mingai tai tarėmės neplatint padvalo video visokių ;D ar jau pamiršai? ;D jei pamiršai, tai statai db alaus ;D
2009-04-29, 22:30:18
mingas rašo:
tai padvalo youtube nebus
2009-04-29, 22:29:47
bum rašo:
nu va.
2009-04-29, 22:29:09
mingas rašo:
nieko nebus tada
2009-04-29, 22:27:28
bum rašo:
siūlau už 80centuku
2009-04-29, 22:24:13
mingas rašo:
litukas
2009-04-29, 22:17:49
bum rašo:
įdėk. derėtis įmanoma ?
2009-04-29, 22:14:33
mingas rašo:
o reikia padvalo video? ;D uz lita galiu daug idet wisas dainas beweik ;D
2009-04-29, 22:13:47
bum rašo:
aha
2009-04-29, 22:08:45
mingas rašo:
wat tai tau
2009-04-29, 22:05:38
bum rašo:
per vėlu.
2009-04-29, 22:04:24
mingas rašo:
tik neissiteksk begant
2009-04-29, 22:01:30
bum rašo:
bėgu
2009-04-29, 21:58:05
mingas rašo:
nueik i youtube yra imestos ju dainos beto rotary pump tik 4 dainos nufilmuotos cia
2009-04-29, 21:52:40
bum rašo:
galėjo ir daugiau rotorių įmest
2009-04-29, 21:41:42
mingas rašo:
bl titaniko galejei neidet ten sudas cistas buvo galejau idet kai ignas dainuoja
2009-04-29, 21:11:10
langueur rašo:
Labai gerai kad video indėjo
Patiko pusė kainos. Gal žinot kur galima gauti šių grupių dainių?
Padvalo pavarė: ateikit čia arba negrosim
O kai jis šoko į minią galvojau išsitėkš, bet nea
2009-04-27, 22:55:57
Faithless rašo:
Bet žiūriu šitam straipsniui nėr lygių
2009-04-27, 22:31:42
Ovis rašo:
Agne, jo bus, patient please ;D
2009-04-27, 22:29:09
Ovis rašo:
Moduk, jo, dabar tu misterė fotografė. Tampysiuos kartu. Aš rašau, tu pleškini ;D
2009-04-27, 22:28:26
Faithless rašo:
Ei owe, tai bus video? ;D
2009-04-27, 22:18:30
mingas rašo:
patikek taip ir buvo
2009-04-27, 22:16:13
Mode rašo:
ovi (y) , renginy deja nebuvau, bet nupasakoji tai tu nerealiai. kita syk butinai ateisiu ir patikrinsiu ar viskas tikrai taip smagu kaip teigi :p
2009-04-27, 21:49:51
mingas rašo:
tai blm sakiau shulioj einam, o tai atsisakiai >
2009-04-26, 18:46:04
StAkSaS rašo:
Mingai kada vaiką?
2009-04-26, 15:02:11
Garis rašo:
Viskas buvo labai šaunu.
Netrūko nieko, nei pogo nei headbango.
Šaunuoliai
2009-04-26, 13:58:16
unitazas rašo:
Aš tai pabandysiu igną priverst ka nors naujo parašyt ;DDD kad atnaujint repertuarąm, nes beveik baigės dainos ;D
2009-04-26, 13:33:47
Paulius rašo:
Geriau mes nauja sukursim
2009-04-26, 13:33:15
unitazas rašo:
tai tikėkimės kad kas suorganizuos kas arba pakvies ;D kaip matot, geria ištaškyt nereikia didelių ir rimtų biew brangių renginių ;D Tai vat, ištiesų, butu gerai jei kas pasiūlytų kokia nors naują idėją ;D
2009-04-26, 13:31:34
unitazas rašo:
Pauliau, cic ;D bus proga nauja dainą išmokt ;D
2009-04-26, 13:30:54
Gudonis rašo:
Šaunus renginys.
Labai patiko,tad laukiam dar kokių nors panašių renginių.
Ir ačiū už straipsnį! \m/
2009-04-26, 13:06:54
Paulius rašo:
Seip Rotary Pump For Whom The Bell Tools grojo, o ne My friend of misery. Pataisykit
2009-04-26, 11:02:29
Mindaugas rašo:
Na va, dar labiau gailiuosi, kad neišėjo sudalyvaut.
Tikiuosi, dar vyks kada kas panašaus. Taip ir neteko niekada savo mokykloj normaliai sugrot.

Džiugu. Pagaliau Šapokoj vėl vyksta kažkas tokio, "kaip senais laikais".

2009-04-25, 23:53:51
Faithless rašo:
Reiktų kada vėl panašų 'koncertuką' surengt. Ir mokyklai pinigai, ir mum galimybė pasilinksmint. Bet tikrai nesitikėjau, kad bus galima taip paošt. \m/ Tad dėkuj visiems kas prisidėjo prie renginio
2009-04-25, 23:35:15
"-" rašo:
Kad ir kokia priekabi iš prigimties esu, negaliu pasakyti nieko blogo . Tik vienas klausimas - tu vietoje kaip nors įrašinėji visą veiksmą, ar visgi atsimeni?

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos