• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


TREČIADIENIS
2019-10-23


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėAkys- sielos veidrodis
2011-11-28, 6:34:43
Greta KivaraitėSakoma, kad akys sielos veidrodis. Tačiau kaip yra ištiktųjų? Ar galima iš akių spręsti apie žmogaus charakterį, vidinę energetiką, ar netgi apie tai, kokia turėtų būti jo antroji pusė.
Astrologai tvirtina, kad mūsų akyse atsispindi visa mūsų gimimo planetų paletė. Ar tuo tikėti, ar ne- mūsų pasirinkimas,  tačiau kiekvienam smalsu sužinoti ką slepia mūsų akių spalvą.
Taigi smagaus skaitymo☺

Šviesiai ruda:

Šviesiai rudos spalvos akių savininkai geba tramdyti save sudėtingiausiose situacijose ir išlikti ramūs. Save kitiems parodo kaip jautrias ir švelnias asmenybes. Jie nelinkę į pastovumą, mėgsta viską keisti, nepakenčia nuobodžios rutinos. Jei tik yra galimybė, tokių akių savininkas niekad nevengs priimti įšūkio.

Juoda:

Juodas akis turintys  asmenys  yra labai jausmingi ir labai paslaptingi. Juodų akių savininkai dažnai būna uždaroki, nemėgstantys  viešinti savo asmeninio gyvenimo detalių.


Ruda:

Rudų akių savininkai yra realistai, jie tvirtai stovi ant žemės ir neskraido padebesiais.  Jie nepriklausomi ir stiprus emociškai.  Žmonės, kurie turi rudas akis, yra nepaprastai patrauklus, žavingi ir lengvai bendraujantys .  Jie labai patikimi ir stengiasi padaryti viską dėl žmonių, kurie yra jiems brangūs.  Rudaakiai moka nuostabiai išreikšti ir parodyti savo jausmus tiems kuriuos myli.

Pilka:

Pilkaakiai gali sudaryti emociškai stipraus asmens įvaizdį, jie stengiasi atrodyti nepažeidžiami ir nepriklausomi nuo išorinio pasaulio, tačiau ištiesų jie yra daug jautresni, nei gali pasirodyti, šie žmonės sunkumus išgyvena giliai viduje. Jie turi puikų gebėjimą prisitaikyti prie juos supančios aplinkos.

Žalia:

Žmonės, kurie turi žalios spalvos akis yra dvasingi.  Jie entuziastingi, kūrybingi, ir geraširdžiai.  Žaliaakiai gyvenime visada ieško aukso viduriuko.  Jiems svarbu, kad jais būtų patenkinti jiems brangūs žmonės. Jei žalių akių savininkas neturi, dėl ko sau priekaištauti, tai pasaulis jiems  atrodo šviesus ir džiaugsmingas.

Mėlyna:

Asmenys, turintys mėlynas akis yra romantiški, šmaikšūs, temperamentingi .  Mėlynaakiai stengiasi aplinkinius padaryti laimingais.  Jie  linkę būti savimi, taip pat yra paprasti. Mėgsta stebėti pasaulį iš šono.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Akys- sielos veidrodis

Įvertinimas
Įvertinimas:
3.1
Jau įvertino: 650

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos